Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oldman

admin la siege

Recommended Posts

Guest CeausescuPresedinte

ai uitat sa mentionezi speed hack nu speed te dreq de pampalau :nanana:

sa se verifice logurile sau cum le zice ca de vreo 5 luni sau facut uitati

Link to comment
Share on other sites

Cand a fost ija nu prea s-au riscat. Acum Dantic, Edwyn, liquidlove, EternityBK speed la greu. Sadi Linu si Jack pareau sa nu aiba. Ar fi ideal daca ar fi ceva admini la siege. Ms.

mai ce de nominalizari ai facut, dar pe TsuXing care ataca din mers l`ai uitat?, sau pe Gunit care nu a fost mutat de skill`ul de cal dat de TyreXelu chiar inainte sa inregistreze ai uitat? si de cei care stateau pe sw neputand fi mutati?

Link to comment
Share on other sites

mai ce de nominalizari ai facut, dar pe TsuXing care ataca din mers l`ai uitat?, sau pe Gunit care nu a fost mutat de skill`ul de cal dat de TyreXelu chiar inainte sa inregistreze ai uitat? si de cei care stateau pe sw neputand fi mutati?

N-am fost in castel sry. Daca vi s-a parut ceva suspect aveti tot dreptul sa postati.

Legat de un DL care trage din mers nu e nimic deosebit. Ala e un bug care il au toti dl-ii. Mai trage cateva FS dupa ce ai plecat de pe loc. dontknow.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

N-am fost in castel sry. Daca vi s-a parut ceva suspect aveti tot dreptul sa postati.

Legat de un DL care trage din mers nu e nimic deosebit. Ala e un bug care il au toti dl-ii. Mai trage cateva FS dupa ce ai plecat de pe loc. dontknow.gif

cum poti ma ochios sa ma acuzi de speed cand tu nici nu ai fost la cs

galeata ce esti tu

Link to comment
Share on other sites

N-am fost in castel sry. Daca vi s-a parut ceva suspect aveti tot dreptul sa postati.

Legat de un DL care trage din mers nu e nimic deosebit. Ala e un bug care il au toti dl-ii. Mai trage cateva FS dupa ce ai plecat de pe loc. dontknow.gif

sincer, ne`am saturat de postat, nu se ia nici`o masura, asa k incercam sa ne concentram asupra CS`ului

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyakos.

EternityBK a rupt cu speedu bai inteligentiilor el da JOS dintr-un hit 3 elfe full+2 sm full?!?!? e un fel de Mihai Viteazu gen Superman

ps. Dupa ce a aparut -ija- se chinuia sa imii dea jumate de hp jos si mai vorbiti voi ma "OGC-istilor" slabi ce sunteti!!

Asa ca Linu-le nu o mai arde tu atat cu filmulete si nu mai incerca sa acuzi ca daca se verifica loguri picati pe capete.

Link to comment
Share on other sites

Dar chiar vdragosh nu poate sa vina si el cu 1 relpy? El chiar nu citeste aceste topicuri?

Nu vreau sa acuz pe nimeni... si chiar as putea... aveam sm`ul langa mine care imi dadea ms si am primit 1 combo de la "stie el cine" si am murit(cine a jucat pe bk full stie ca este imposibil)...na...asta este.

Eu 1 singur lucru vreau,,, CS curat !!!

Link to comment
Share on other sites

deci dovezi is destule ne mai trebuie admini ....ca cei care is is degeaba sau se fac ca nu vad ....ii prima versiune pe care joc nu am jucat 97D dar clar ii si ultima acum cam regret ca am facut full pentru ca a devenit un server de 2 lei mai rau ca cele private unde exista seturi FO pe bani si toti se lauda vai ce am eu... si aici de exp uitati va la reyakos chiar el cu manuta lui scrie ca nu l poate omori un bk full pt ca el este cel mai smecher nush ce caracter are el clar ceva neimportant daca nu l am vazut nici cs ul asta nici ce l precedent si acu replica lui eu eram unde conta...aha, cine stie poate e si el un pui de zmeu... dar degeaba "nu ai fost acolo"....unde am fost eu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyakos.

Am stat numai in camera eu ma, dintre toti bk-ii doar eternity ma omorat dintr-un HIT si da sunt jmeker ca am set jmeker si ma laud ca ma tine :)) daca dau qqqqq + teleport si am swell nu ma poate omora bk e aproape imposibil ce iti e asa greu de crezut?

Link to comment
Share on other sites

Am stat numai in camera eu ma, dintre toti bk-ii doar eternity ma omorat dintr-un HIT si da sunt jmeker ca am set jmeker si ma laud ca ma tine :)) daca dau qqqqq + teleport si am swell nu ma poate omora bk e aproape imposibil ce iti e asa greu de crezut?

ai zis`o chiar u "aproape imposibil", iar daca pe un sm full abia il omoara bk`u full, cum iti explici k tsuxing omoara tot in afara de bk?

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyakos.

ai zis`o chiar u "aproape imposibil", iar daca pe un sm full abia il omoara bk`u full, cum iti explici k tsuxing omoara tot in afara de bk?

Ma..eu m-am apucat de jocul asta prin luna Februarie pe atlceva inafara de sm nu m-am jucat si nici nu cred ca o sa ma joc, deci nu stiu cum e cu alte caractere care cum il omoaara pe celalalt dar eu ieri am stat cam o ora in duel cu un bk full cu SWELL si e imposibil sa ma dea jos dintr-un combo (hit).

Link to comment
Share on other sites

Cand a fost ija nu prea s-au riscat. Acum Dantic, Edwyn, liquidlove, EternityBK speed la greu. Sadi Linu si Jack pareau sa nu aiba. Ar fi ideal daca ar fi ceva admini la siege. Ms.

tu fiind?eu zic sa vii mai des la CS sau sa`ti bagi mintile in cap.am omorat si am fost omorat tot de atatea ori ca si la restu cs`urilor,vezi`ti lungul nasului inainte sa acuzi pe cineva .

plus,vorba lui boom,nu s`a facut nimic cand au fost filmulete s.a.m.d si chiar imi pare rau ca nu am speed ca l`as folosi,oricum nu are nimeni treaba ta

PS,mana shield pe siege nu tine cat pe server 1,invata sa tii SM dupa tine si nu mai comenta ,e diferenta de la cer la pamant intre cu/fara mana shield

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyakos.

O fi diferite...Lord dar cat de diferite pot fi ca dintr-un hit sa omori 2 sm+3 elfe full? nu cred ca exista asa ceva sincer nu cunosc eu prea multe despre joc dar cred ca asa ceva nu poti face sau cine stie poate eram toti secati de altul dar cinci caractere in acelasi timp e cam..de necrezut.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyakos.

Da Dantic erau 3 elfi fara buff saracii toti s-au nimerit sa nu aive buff ce sa-i faci se mai intampla nu?

SI te rog nu ma mai contrazice in legatura cu Eternity ca stiu putin mai mult decat crezi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...