Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

boomeey

Intrebare regulament

Recommended Posts

pai atunci in regulament de ce s-a mai introdus preluarea? :) la urma urmei daca vreau, pot sta singur pe spot cum pot foarte bine sa stau cu alte 4 charuri (de ale mele bineinteles) fara sa imi poata interzice nimeni lucrul asta, atata timp cat spotul este al meu, nu? :) deci de crescut tot nu cresc mai multe charuri indiferent cum ai pune problema :) de ce introduceti tot felul de reguli stupide cand ati putea foarte frumos sa mai aerisiti cat de cat regulamentul. si asa e prea stufos de la mama natura (presupun ca cel putin jumatate de server imi da dreptate)

Joci pe link de atata timp. Stii ca el a fost aerisit cand a fost facut dar din cauza jucatorilor care cauta portite si chichite a tot fost "imbogatit". Daca te uiti acum pe forum o sa vezi topicuri cu "atunci bagati si asta in regulament". Eu cred ca in momentul de fata, tot ce e in regulament, este absolut necesar, pentru a avea un server cat de cat linistit (nici nu-l vrem PREA linistit pt ca nu ar mai fi fun :) )

Referitor la problema cu crescutul de charuri, evident ca ai optiunea de a sta singur. Daca iti convine sa iei 1/2 din XP. Daca vrei sa faci lvl up mai repede, atunci mai aduci si alti playeri langa tine. Asa joaca 4-5 persoane, in loc de una.

Link to comment
Share on other sites

Joci pe link de atata timp. Stii ca el a fost aerisit cand a fost facut dar din cauza jucatorilor care cauta portite si chichite a tot fost "imbogatit". Daca te uiti acum pe forum o sa vezi topicuri cu "atunci bagati si asta in regulament". Eu cred ca in momentul de fata, tot ce e in regulament, este absolut necesar, pentru a avea un server cat de cat linistit (nici nu-l vrem PREA linistit pt ca nu ar mai fi fun :) )

Referitor la problema cu crescutul de charuri, evident ca ai optiunea de a sta singur. Daca iti convine sa iei 1/2 din XP. Daca vrei sa faci lvl up mai repede, atunci mai aduci si alti playeri langa tine. Asa joaca 4-5 persoane, in loc de una.

ai ocolit ce era mai important. cum o dai, cum o intorci, playerii au/nu au unde creste. alt motiv pentru bucuria voastra ca playerii nu pot intra cu 2 conturi mai este?

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

parerea mea personala e:ca ati incarcat prea mult regulamentul fata de 97 D si asta chiar nu stiu de ce

orikum multe reguli sunt stupide :cool2:

Link to comment
Share on other sites

parerea mea personala e:ca ati incarcat prea mult regulamentul fata de 97 D si asta chiar nu stiu de ce

orikum multe reguli sunt stupide :cool2:

Se poate spune si asa dar din nou, cand a fost facut, nu arata asa. Acum arata assa din cauza playerilor care fac bazaconii peste bazaconii ;)

ai ocolit ce era mai important. cum o dai, cum o intorci, playerii au/nu au unde creste. alt motiv pentru bucuria voastra ca playerii nu pot intra cu 2 conturi mai este?

Ei hai ca esti baiat destept. Gandeste-te. Fa legatura cu ce ziceai mai sus "scopul adminilor e sa tina playerii pe server" si gandeste-te cat timp ti-ar lua sa cresti 4 charuri intr-un caz si in altul. ;)

Dar hai ca deviem de la subiect si devine un dialog in doi topicul asta. :)

Link to comment
Share on other sites

Se poate spune si asa dar din nou, cand a fost facut, nu arata asa. Acum arata assa din cauza playerilor care fac bazaconii peste bazaconii ;)

Ei hai ca esti baiat destept. Gandeste-te. Fa legatura cu ce ziceai mai sus "scopul adminilor e sa tina playerii pe server" si gandeste-te cat timp ti-ar lua sa cresti 4 charuri intr-un caz si in altul. ;)

Dar hai ca deviem de la subiect si devine un dialog in doi topicul asta. :)

tu zici ca prin modalitatea asta tii playerii mai mult timp pe server? :) dar suspendurile care sunt de ordinul zecilor de zile? da bug-urile care sunt la fel, de ordinul zecilor? da reevaluarile la care stai zile intregi pana sa primesti un raspuns? si lista poate continua; voi vreti sa tineti playeri pe server, da ii alungati in acelasi timp :) e un fel de "dezbraca-te ca te vreau, imbraca-te ca nu te mai vreau". orice argument ai aduce nu are cum sa imi schimbe parerea :) in fine, e ultimul reply aici.

Link to comment
Share on other sites

tu zici ca prin modalitatea asta tii playerii mai mult timp pe server? :) dar suspendurile care sunt de ordinul zecilor de zile? da bug-urile care sunt la fel, de ordinul zecilor? da reevaluarile la care stai zile intregi pana sa primesti un raspuns? si lista poate continua; voi vreti sa tineti playeri pe server, da ii alungati in acelasi timp :) e un fel de "dezbraca-te ca te vreau, imbraca-te ca nu te mai vreau". orice argument ai aduce nu are cum sa imi schimbe parerea :) in fine, e ultimul reply aici.

Inteleg ce vrei sa spui si aici nu te pot contrazice. Totusi, faptul ca inca mai esti aici, tu si multi altii, inseamna ca sunt si lucruri bune pe Link. La toate cele enumarate mai sus, lucram de zor sa le imbunatatim.

Link to comment
Share on other sites

Inteleg ce vrei sa spui si aici nu te pot contrazice. Totusi, faptul ca inca mai esti aici, tu si multi altii, inseamna ca sunt si lucruri bune pe Link. La toate cele enumarate mai sus, lucram de zor sa le imbunatatim.

Probabil nu sunt la subiect dar din "imbunatatirile" de care ziceai Obi ...cred ca cea mai buna ar fii si s-a mai zis reducerea duratei de suspend...stiu ca voua (ija) va convine defapt nu ca va convine ci nu va prea intereseaza...dati suspend si gata....Si inca ceva Totusi, faptul ca inca mai esti aici, tu si multi altii, inseamna ca sunt si lucruri bune pe Link asta...sincer eu cred ca pe majoritatea jucatorilor care mai joaca ii tine in joc prietenii, sau chiar plictiseala:)) putini mai sunt cei care joaca de dragul jocului cum se juca candva...sincer eu personal akm sunt in al2lea ss de 40 de zile...da normal eu sunt de vina, nu acuz pe nimeni (desi nu e eclus nici asta :) )m-ati prins platesc pt macro...al2lea - pk x4 asta dar mi-am facut alt char si joc cu el doar pentru guilda/prieteni sau chiar de plictiseala dar in ritmul acesta asa incet-incet se pierde spiritul care il stiam eu de MU LinkMania...care era pe 97d ssa...Dar ma rog stiu ca pe voi putin va mai intereseaza chestiile astea dar sper ca ati prins ideea :D

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...