Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lancelot

HHunterZ-Elite squad

Recommended Posts

Păi eu am tras-o de când ai aruncat în sictir cele patru flegme de mai sus. Ce mi-ai arătat în filmuleţul ăla, e continuarea refulării tale interioare de jumară u.d.m.r-istă. :) Nu e sămânţa de scandal, că dacă era aşa, te băgam în "Doamne, iartă-mă" şi mă căcam pe forumul vostru. Ideea era că eu ţi-am zis sub formă de glumă, să vină ăia de-i trimiţi să mă bată, să-mi dea zăpada, iar tu îmi arunci un filmuleţ, vezi dom`le, că moldovenii îşi fac pârtie până la crâşmă sau pune pe alţii să le facă treaba. Aia nu e istorie, banană, totul e la timpul prezent, întâmplări reale, din ţara lui Sabie-Târâş, întâmplări contemporane cu noi, că nu ţi-am înşirat date şi nume de eroi. Şi nu, nu e fumată chestia. E fumată doar pentru târfele metamorfozate, cu feţe porcine şi duale, care-o ard cu "ce bine ne înţelegem noi ungurii cu românii". Şi să moară mama mea de ţigan-român-puturos şi moldovean ce sunt dacă m-am atacat singur. Singur era dacă mâncam rahat de unul singur şi nu-mi răspundea nimeni, dar văd că mă apostrofează, jenându-mă rectal şi abject, limba cailor, limba vechilor străbuni, de dincolo de munţi. :)

Nu mă ameninţa cu "până una alta", că "până una alta" încă mai sunt aici şi vă mai ţin şi eu topicul ăsta.

 

Văd că persoane sunt pe-aici, oameni lipsesc cu desăvârşire.

No, şogore, astea fiind spuse, îţi doresc ce-mi doresc şi mie, adică multă sănătate şi fericire! Doamne, ajută!

Link to comment
Share on other sites

Sa fie intr-un ceas bun ...

I like it ca ma consideri maghiar ... si vezi Doamne toate cele ... sa fim realisti ... fiecare crede ce vrea ... si sincer ... nu vreau sa fiu nici una ... nici alta ... ;)

 

PS: Si tie ... tot ce imi doresc si mie ... fericire, tarie si sanatate maxima :) ... + toate cele bune conducatorilor ...

Link to comment
Share on other sites

Caut om de LoL, nu contează cât e de bun. Doresc să luam iconiţele alea. Cine doreşte, PM  sau add. slymur (skype), slymurgeni (ym), Murgon (lol).

 

Numai bine!

 

P.S. şogore, poate te bagi şi tu.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc dar as vrea sa fiu moderatorul anului pe un forum plin de activitate si lucruri interesante..As renunta la acest titlu pentru asta :)

 

PS Sly aveai deck avansat eu jucam pe deck blana.Mai vorbim zilele astea laudarosule :))

 

Bohgzi te pup

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...