Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

tranced

post scriptum

Recommended Posts

bla bla bla

elite = a fura

programe si programele =a insela

si da am treaba pe aici ca si pe mine ma furati

iar ce fac eu cu caracterele mele e treeaba mea

alte probleme?

nu ai treaba mea,nu am nici eu treaba ta,e cat se poate de simplu.Te`am jignit vreodata pana acum?nu inteleg de ce jignesti tu o alianta intreaga.stii tu ca folosesc eu sau x sau y GUI?daca da,da nume nu te mai lua de toti de parca tu ai fii un ingeras.

@scz de offtopic

Link to comment
Share on other sites

nu ai treaba mea,nu am nici eu treaba ta,e cat se poate de simplu.Te`am jignit vreodata pana acum?nu inteleg de ce jignesti tu o alianta intreaga.stii tu ca folosesc eu sau x sau y GUI?daca da,da nume nu te mai lua de toti de parca tu ai fii un ingeras.

@scz de offtopic

stefane, ia si citeste iar reply-urile ei si ai sa vezi ca s-a referit la un grup restrans din alianta honey si a dat vina pe ei ca ei baga in aceeasi oala o alianta intreaga. nu te-a jignit pe tine ca sa fii asa de revoltat, ci pe alex si pe linu. tu faci parte din categoria celor bagati in aceeasi oala :)

Link to comment
Share on other sites

Nu are cum sa ma afecteze spusele "celor pe care i-am lovit unde ii doare"si e normal sa imi sara in cap pt asta.Daca eram in tabara lor si le faceau altii asa atunci aveam dreptate dar cine se simte normal ca nu-i convine.

Dragilor daca voua va place nivelul la care a ajuns serverul din cauza voastra(a celor cu musca pe caciula) ,continuati, eu n-am nimic impotriva.Iar daca mi-ati stricat CS-ul ,pt ca si eu participam la cs,cu magiile voastre ca peste noapte v-ati facut toti tarzan, ce sa mai fac cu elfa full ?Sa stau on cu elfa full si sa vad cat de puternici sunteti voi?sau sa ma uit cum dati pick up afk? sau ce?

Link to comment
Share on other sites

parerea ta

mai bine s-ar face ceva pt server decat sa dai aiurea cu presupusu' pe aici

ai treaba cumva in povestea asta si nu stim noi? fa-ne un bine si lasa-ne

sarcasmul tau nu intereseaza pe nimeni

eventual vezi cum iti mai dai o data delete ca doar la asta te pricepi

tot ce ai tu are valoare,stim,pentru ca esti "valabila".

Referitor la ce ai scris acolo,tu,"regina balului" jignesti o alianta intreaga fara nici un drept,nu cred ca iti datoram vreunu ceva.

@ cat despre statul on,nu toti suntem intretinuti de "X" , "Y" cum sunt altii(altele) ca sa putem sta acasa si ON...sau poate ca putem si preferam sa nu stam,asta nu ar trebui sa te intereseze pe tine

@referitor la tupeu,tu esti cea tupeista ca`ti bagi nasul unde nu`ti fierbe oala,unde nu aici nici o treaba cu cele intamplate

P.S : Nu toti sunt virgini si innebuniti de "pasarica Perlei" :blink:

:tiphat:

Pauza cate 5 zile pe forum sa va racoriti. Cred ca adevarul doare m?:) Nu inteleg cine v-a lasat impresia ca puteti sa jigniti pe aici..fara nicio repercursiune :) Mai ales..ca unii dintre voi ati fost o data moderatori..dar se pare ca se regasesc mai bine in rolul de ipocriti.

PS boom tu chiar crezi ca noi avem acces la comenzile serverului si putem sa editam pe acolo sa impacam pe toata lumea?:)

Link to comment
Share on other sites

de cand e linkmania moderatorii se ascund in spatele replicii "nu avem acces la server ca sa putem face ceva" si arunca vina in carca administratorului.

nu e nevoie sa ai acces la server ca sa poti face ceva pentru el. daca gasesti o solutie (in afara de suspend, bineinteles) pentru a nu se folosi un hack/program iti zic eu ca dragos mai devreme sau mai tarziu (cand i-ar permite timpul) ar implementa solutia respectiva.

@pentru tine jucatorii de pe serverul asta (cei care n-au un banner sub avatar) sunt ipocriti? :)

Link to comment
Share on other sites

Pauza cate 5 zile pe forum sa va racoriti. Cred ca adevarul doare m?:) Nu inteleg cine v-a lasat impresia ca puteti sa jigniti pe aici..fara nicio repercursiune :) Mai ales..ca unii dintre voi ati fost o data moderatori..dar se pare ca se regasesc mai bine in rolul de ipocriti.

PS boom tu chiar crezi ca noi avem acces la comenzile serverului si putem sa editam pe acolo sa impacam pe toata lumea?:)

si ma rog pentru ce 5 zile domnule? nici nu am antecedente sau ceva pe useru asta , e curat

in plus nu am jignit pe nimeni

pe Perla nu o vezi? ea a venit cu flame intai

si inca nu cred ca eu te-am etichetat vreodata asa ca te rog sa nu o faci nici tu vizavi de mine

Link to comment
Share on other sites

Cu ce am jignit eu pe cineva?

Ca spun sa recunoasteti ca umblati cu marlanii?ca sfidati alti playeri care care joaca altfel decat voi?

Orice joc e facut pt cei care au timp si vor sa se distreze si nu pt ca sa ii ia altii de fraieri , intelegi?

Aveti macar bunul simt si recunoasteti ca folositi speed pt ca nu va poate prinde nimeni sau programe de afk pt ca vrea pasarica voastra sa cresteti caractere de la servici si pt ca puteti ca sunt slabe sanse sa va opreasca cineva sau ca dati pick up afk ca sunteti mai smecheri ca adminii si nu va poate prinde , intelegi?

Nu am avut intentia sa jignesc pe nimeni dar vad ca va ascundeti dupa pc`uri supersonice cica si credeti ca toti sunt prosti.Mai si aveti tupeu sa vorbiti in numele tuturor playerilor

Link to comment
Share on other sites

Ai fost deja off topic de cateva ori. Nu vad niciun flame la Perla. E un punct de vedere. Pentru care cine se simte vinovat se ataca...si reactioneaza necivilizat. Esti deja iar in eroare..si nici macar nu-ti dai seama.

PS boom nu se ascunde nimeni cu nimic.Activitatea mea nu se rezuma doar la a impartii suspenduri pe aici. Dar ma rog nu e cazul sa subliniem asta. Ce e mai important e ca asta vi se poate oferi momentan prin prisma timpului si a prioritatilor administratorului serverului Link Mania.

PPS boom as vrea sa cred ca ai inteles pe cine consider eu ipocrit..si ca nu e cazul sa dezvolt pe larg problema. :)

Link to comment
Share on other sites

Ai fost deja off topic de cateva ori. Nu vad niciun flame la Perla. E un punct de vedere. Pentru care cine se simte vinovat se ataca...si reactioneaza necivilizat. Esti deja iar in eroare..si nici macar nu-ti dai seama.

PS boom nu se ascunde nimeni cu nimic.Activitatea mea nu se rezuma doar la a impartii suspenduri pe aici. Dar ma rog nu e cazul sa subliniem asta. Ce e mai important e ca asta vi se poate oferi momentan prin prisma timpului si a prioritatilor administratorului serverului Link Mania.

PPS boom as vrea sa cred ca ai inteles pe cine consider eu ipocrit..si ca nu e cazul sa dezvolt pe larg problema. :)

bah muistule, la ce morti mati te bagi in seama aici cu pula ridicata cand tu nici macar in joc nu intri sa vezi cum este. cu tot cu MOVE TO PICK strangi 30-50 de sign pe zi si atunci cum morti mati sa strangi 20-30 de mii de sign of lord sa isi recupereze bietii jucatori paguba. mai bine recunoasteti ca va doare in pula pe toti. daca hh ramanea fara sign sunt sigur ca imediat ii sugeati pula la dragos sa recuperati signurile

Ok bossssssssssssss. te-am trimis momentan sa pasti vacutele. Banuiesc de cine e vorba.papapa

Link to comment
Share on other sites

Ai fost deja off topic de cateva ori. Nu vad niciun flame la Perla. E un punct de vedere. Pentru care cine se simte vinovat se ataca...si reactioneaza necivilizat. Esti deja iar in eroare..si nici macar nu-ti dai seama.

PS boom nu se ascunde nimeni cu nimic.Activitatea mea nu se rezuma doar la a impartii suspenduri pe aici. Dar ma rog nu e cazul sa subliniem asta. Ce e mai important e ca asta vi se poate oferi momentan prin prisma timpului si a prioritatilor administratorului serverului Link Mania.

PPS boom as vrea sa cred ca ai inteles pe cine consider eu ipocrit..si ca nu e cazul sa dezvolt pe larg problema. :)

atunci te-ai exprimat gresit, si nu l-ai jignit doar pe tranced ci pe intreaga comunitate de jucatori. :)

Link to comment
Share on other sites

A explodat neuronul lui Alexey :rofl1:

Daca incercati sa demonstrati ca sunteti mai buni x ca si y , incercati sa o faceti nu sa mai invocati n motive .... s'au pierdut sing asta e , culegeti altele si le demonstrati ca sunteti mai buni , dar cum se face pe link ne ascundem in spatele degetului si invocam ca x sau y sunt avantajati si etc ....same shit everyday (luati'o ca pe o expresie nu traduceti cuvant cu , cuvant )

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...