Jump to content
AStoria

Momente jenante

Recommended Posts

Cel mai jenant moment in timpul actului sexual este acela cand iese aer din vaginul fetei . (farts) Cel putin pentru fete este un moment foarte stanjenitor , un baiat mai neexperimentat ar spune ca trage parturi fata in timpul actului sexual , dar nu e asa . Din cate am observat si consultat cu diversi prieteni ,etc.. s-ar parea ca in majoritatea timpului vaginul prinde acel aer in pozitia capra . Is that true ? Comentati va rog .. daca ati patit-o , daca tot timpul la aceea pozitie ,etc ..

^_^

PS: De asemenea daca ati mai avut momentene jenante cu partenerul/era puteti scrie , daca acele momentene jenante le-ati tratat ca o gluma sau cu semne de intrebare .

Link to comment
Share on other sites

E absolut normal, si da... in pozitia aia se intampla, mai ales cand iesi de tot...

Dar e okay... si nu trebuie "discutat" asta mai ales atunci ca te distrage :)) personal, mi se pare ok si natural, muschii fac treaba si miscarea aceea...

Link to comment
Share on other sites

Cand nu s-a trezit al mic ... :( aia a fost cel mai naspa, nu doresc la nimeni sa i se intample asta. Ea sta acolo cu gura pana la urechi asteptand ... si tu nu stii pe un` sa scoti camasa , cred ca e cel mai trist lucru , aia cu aerul ... da in pozitia capra , dar nu mi se pare ceva stanjenitor, se mai intampla , asta e :)

Link to comment
Share on other sites

Da , se mai intampla . Dar am inteles ca acele aere apar doar cand penisul barbatului e mic , e adevarat ? Nu prea imi vine sa cred ... cred ca apare doar atunci cand dai ca un taur .. cand dai ca un taur se intampla dar cand dai incet nu .. Voi ce credeti ? Eu spun ca nu e adevarat, aberatii ale doctorilor .

Link to comment
Share on other sites

amice nu stiu exact ce intelegi tu prin cuvantul basina, dar daca prietena ta le scoate pe vagin inseamna ca tu esti busted, nu eu..

Omul cred ca se reerea la penis cand zicea busted, nu la aere ...

Link to comment
Share on other sites

Cel mai jenant moment in timpul actului sexual este acela cand iese aer din vaginul fetei . (farts) Cel putin pentru fete este un moment foarte stanjenitor , un baiat mai neexperimentat ar spune ca trage parturi fata in timpul actului sexual , dar nu e asa . Din cate am observat si consultat cu diversi prieteni ,etc.. s-ar parea ca in majoritatea timpului vaginul prinde acel aer in pozitia capra . Is that true ? Comentati va rog .. daca ati patit-o , daca tot timpul la aceea pozitie ,etc ..

Intradevar din cand in cand se mai aud sunetele acelea de la "presiunea aerului" dar asta nu mi se pare deloc jenant, nu mi se pare ceva rusinos .. e ceva omenesc, nu trebuie sa stricati momentul pentru o chestie minora de genu :D...

Link to comment
Share on other sites

Mda azi la scoala o fata de la mine din clasa s-a patat ce urat :tiphat:

Asta jenant moment . Mi se pare jenant la o fata cand ragaie sau cand "se fasaie" . La beieti mai treci cum mai treci , dar la fete e oribil si jenant .

Link to comment
Share on other sites

Guest Ri_energy

una s-a basit

=))-=)) maxim

Mda azi la scoala o fata de la mine din clasa s-a patat ce urat :tiphat:

Asta e chiar un moment jenant...la mn in liceu profa de engleza s-a patat in timpul orei cand scria la tabla :error:

@ legat de partea cu aerele...mi s-a intamplat si mie si este ceva firesc,omenesc,intr-adevar fetele se simt jenante,dar nu trebuie sa dai importanta ca sa strici momentul cu o chestie ca asta....desi mie cand mi s-a intamplat prima data....nu stiam ce se intampla....

PS : spunea cnv mai sus ca daca se intampla atunci cand ai penisul mic...nu nu cred k este adevarat,ci se intampla atunci cand va excitati prea tare( si tu si ea) si tu incepi sa dai k nimfomanu :))

Mi-a povestit un prieten ca lui cand i s-a intamplat prima data a sarit din pat si a inceput sa rada ca tampitu :))

Link to comment
Share on other sites

Mi-a povestit un prieten ca lui cand i s-a intamplat prima data a sarit din pat si a inceput sa rada ca tampitu :))

I-a iesit lui aerul? Urat.

@Nu mi se pare jenanta treaba cu aerul din vagin, radem si continuam pana ce se repeta, apoi radem iar. De fapt, consider ca intr-o relatie serioasa nimic nu ar trebui sa fie jenant.

Link to comment
Share on other sites

Bai in general o facem la mine acasa, cele mai jenante momente sunt cand bate mama la usa inainte sa intre :)) si intra si ne vede rosii la fata =)) bine, are suficient tact incat sa nu zica nimic, nici mie in particular. Destul de stupid totusi ... sau mai intra bunica-mea neanuntata sa dea un telefon...in secunda 2 ma dau jos de pe ea sau ea de pe mine si ne prefacem adanc interesati de filmul care il pun inainte.

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Bai in general o facem la mine acasa, cele mai jenante momente sunt cand bate mama la usa inainte sa intre :)) si intra si ne vede rosii la fata =)) bine, are suficient tact incat sa nu zica nimic, nici mie in particular. Destul de stupid totusi ... sau mai intra bunica-mea neanuntata sa dea un telefon...in secunda 2 ma dau jos de pe ea sau ea de pe mine si ne prefacem adanc interesati de filmul care il pun inainte.

ooo da. Amandoi in ciushka goala interesati de film. Bunica isi cauta oala cu sarmale and her pussy farts. You fart also . She will feel more confident. Farting spree =))

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt omu care chiar nu ma abtin cand e vorba de ceva comic(bunny stie cel mai bine),si mai ales prima data cand s-a intamplat ea era rosie cu capu in paturica ca nu stia ce s-a intamplat se suparase pe mine dar deja e istorie :))

Nu are legatura cu penisul mic acele sunete,daca era din cauza unui penis mic pe unde intra aerul pe acolo iesea fara sa faca zgomot logic gandind,este doar o "acumulare de gaze care refuleaza".

Un moment penibil:Eram la ea acasa pana sa vina mama(ei) de la serviciu ne-am infierbantat ne-am pus pe fapte si era cat pe ce sa ne prinda mamica ea avea o fusta gipsy deci fara griji dar eu incercand sa imi trag pantalonii mai repede am rupt nasturele si mai eram si in erectie,a intrat in camera ne-a salutat eu :sarutmana dar stateam pe scaun la calculator nu stiam cum sa maschez mai bine erectia,trebuia sa ii dau si florile(s-a cam prins femeia)dar na asta e am trecut cu bine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...