Jump to content
THuG-Radu

Poker Online ?

Recommended Posts

Joci poker ? Vrei 50$ gratis ? Intra aici : http://ro.pokerstrategy.com/u2LUY9 , fa-ti cont, fa testu si ai 50$ gratis cu care poti sa incepi sa joci pe cele mai mari site`uri de poker online din lume, gen FullTiltPoker, Pokerstars, 888.com, etc :)

Bafta.

Acolo cred ca este o greseala, nu iti dau 50 $ pe cele mai multe siteuri ci doar pe 4 si anume cele enumerate de tine + inca unul, care nu mai tin minte cum se cheama.

Link to comment
Share on other sites

Depinde de la platforma la platforma....nu trebuie neaparat de 3x.

vorbesti prostii :) aia 50$ care-i primesti de pe urma chestionarului sunt ca sa te ajute sa-ti formezi bankroll-ul, si nu, nu-i poti scoate decat dupa minim 3 invartiri sau depozit, depozit care e minim 10$, oriunde, cheers.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu la voi, dar la mine a functionat. Se pare ca erau niste probleme cu contul de pe site`ul de poker unde am cerut sa`mi fie transferati banii. Jucand aiurea, i`am pierdut toti azi :))) (Not my lucky day). Site`ul functioneaza, banii tii da, dar cum ii scoti, nu stiu, inca n`am avut ocazia :D

Link to comment
Share on other sites

vorbesti prostii :) aia 50$ care-i primesti de pe urma chestionarului sunt ca sa te ajute sa-ti formezi bankroll-ul, si nu, nu-i poti scoate decat dupa minim 3 invartiri sau depozit, depozit care e minim 10$, oriunde, cheers.

nu-i poti scoate decat dupa minim 3 invartiri si depozit, depozit care e minim 10$, oriunde

atat trebuie.

(banii ii scoti si ii depui de pe card)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...