Jump to content
Maeve

Gathere Iasi 2010 - 2012

Recommended Posts

Ok, hai sa o spunem pe sleau: daca ai chef de scandal in topicul asta pregateste-te de un suspend (valabil pentru toti).

Te sustzin . :tiphat:..si totusi vroiam sa beau si eu un vin fiert :( ..dar oricum o sa-l bem anu asta ...va invit la mine la bar si tot o sa bem :D

Link to comment
Share on other sites

Ok, hai sa o spunem pe sleau: daca ai chef de scandal in topicul asta pregateste-te de un suspend (valabil pentru toti).

mmda , am uitat , tre sa ma prezint , sunt Emil , pe celalat user am suspend , so :-? hai sa aud cum a fost , some pick`s ?

Link to comment
Share on other sites

well a fost misto... am auzit ca marcel vrea sa mi te fure. mai nou agata baietei prin taverna :))) cum zicea lidia ... poate'i place in funduletz :)))))))

apropo cum au iesit pozele cu hotelu de pe coasta americana =))) ca luci si dana nu stateau deloc pozati. dana mai mult ca lucian era cam leguma :)))))

Link to comment
Share on other sites

:D

Io cred ca incepem sa ne armonizam frumusel ca gasca/clan/haita/grup :)).

Iar am dansat pana l-am ametit pe Mihai ^^^.

Poze incerc sa pasez eu la vreunul mai harnic decat mine pentru upload. Sa-mi spuneti daca doriti cenzura sau totul ''la vedere'' :))

Link to comment
Share on other sites

:D

Io cred ca incepem sa ne armonizam frumusel ca gasca/clan/haita/grup :)).

Iar am dansat pana l-am ametit pe Mihai ^^^.

Poze incerc sa pasez eu la vreunul mai harnic decat mine pentru upload. Sa-mi spuneti daca doriti cenzura sau totul ''la vedere'' :))

intra pe mess.

apropo de poze prefer sa le pasez la toata lumea. cine vrea sa ne cunoasca sa vina la gather :))

si da le vrem toate.

@app de ametit ... am o zgarietura pe nas, e foarte "sexy" dar nu stiu de undei =))

Link to comment
Share on other sites

penal penal aseara :X pacat ca a trebuit sa plec devreme :( pan` si duminica is cu munca acu` de sarbatori... :-< ca altfel... pan` dimineata nu veneam acasa ;) da rezolvam noi cumva... sa imi iau revansa :)) si la cat am beut...si acu imi e sete =))

Link to comment
Share on other sites

aveam sa omit.prutus te cheama cristi nu ? e un tip apetroaie catalin din dacia cica te cunoaste..asa am auzit :) e adevarat?

bah omule ma lasi?nu cunosc nici un catalin din ala care zici tu

rede,linisteste-l pe nenea golan care ma tot ameninta pe aici :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

bah omule ma lasi?nu cunosc nici un catalin din ala care zici tu

rede,linisteste-l pe nenea golan care ma tot ameninta pe aici :rofl1:

era o simpla intrebare..nu vad cu ce te-am amenintat...

Rede. totul a inceput de aici unde se pare ca acest "Prutus" vorbeste destul de urat.desi totodata neintrebat..

View PostParazitu', on 02 December 2010 - 17:05, said:

pun pariu ca ratonii astia 2 n-ai mai mult de 15 ani..ce sa le ceri la niste mascote ale societatii romane :-j

stati voi cu suspend caracter desi sunteti nevinovat sa va vad daca v-ar mai arde de caterinca si glume de genu.

ce sa va povestesc..

bai agariciule,daca mi dai pm-uri de genu

Quote

prietene vad ca esti din iasi..lasa caterinca prin alte topicuri ca sa nu ne ciocnim ok?vezi-ti de ale tale si lasa pe altii cu ale lor. BYE

tu crezi ca ma ia cu frica

nu te ia cu frica am zis eu ceva?ok.sunt un mic mare agarici. vorbim :) cum am promis.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...