Jump to content
MiTzA-

Need help / caut atelier reconditionare amortizor sport

Recommended Posts

Nu sunt sigur daca am postat bine, dar am considerat ca aici e locul potrivit ( daca nu e , imi cer scuze :( )

stie careva vreun atelier de reconditionare telescoape sport?vreun nr de tel ceva,adresa...? am inteles ca ar fi unu prin bucuresti, dar nu stiu adresa/nr de tel , nimic, pls help

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt sigur daca am postat bine, dar am considerat ca aici e locul potrivit ( daca nu e , imi cer scuze :( )

stie careva vreun atelier de reconditionare telescoape sport?vreun nr de tel ceva,adresa...? am inteles ca ar fi unu prin bucuresti, dar nu stiu adresa/nr de tel , nimic, pls help

La masina sau la motocicleta?

Pentru motocicleta ai aici niste idei:

http://www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=315904

Dar nu e prea indicat sa le repari, is cam "bani aruncati pe fereastra". Mai bine mai pui ceva banuti si le iei noi sau cauti la parcuri second.

Link to comment
Share on other sites

pt masina,scuze, am uitat sa precizez

shadow, sunt suspensi bilstein ( cred ca asa se scrie ) @ e46....crede-ma se merita....era unu in bucuresti , prin zona APACA, care facea, dar nu stiu sigur daca mai e + ca nu am adresa/nr de tel :(

Link to comment
Share on other sites

Ce pret au noi telescoapele alea? Sincer eu ma cam feresc sa mai pun suspensii sport pe masina la ce drumuri avem, imi clantaneau dintii in gura cu masina veche ca avea suspensii semisport + gume pe 40.

La directie nu ti s-a dus nimic? Mecanicul imi zicea ca la 320 e foarte sensibila directia si se cam duce rapid. Eu am dat 15 mil pe cele doua trapeze din fata si pe barile rigidizatoare.

(si mi-ai putea da si tu o idee de unde pot lua niste jante faine la pret bun, de exemlu jante de M, ce am gasit erau la 500 de euro pe 17)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...