Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oldman

Blood Castle event

Recommended Posts

Am vazut ca s-a mai discutat dar nu s-a schimbat nimic. Propun ca reward in BC sa fie BOK sau pachet de 30 b sau 30s. In momentul asta este un event care nu prezinta interes. Daca s-a schimba reward-ul sunt convins ca ar fi full la fiecare BC.

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

Am vazut ca s-a mai discutat dar nu s-a schimbat nimic. Propun ca reward in BC sa fie BOK sau pachet de 30 b sau 30s. In momentul asta este un event care nu prezinta interes. Daca s-a schimba reward-ul sunt convins ca ar fi full la fiecare BC.

si restu nu ar prinde nimik de bk'i full corect ?

hai sa facem jocul cat mai usor posibil sa aiba toata lumea seturi si toate cele

daca ar fi asa ar intra toti in bc ar lua arma si ar inchide bc-ul sa ia premiul

deci eu contra

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyakos.

si restu nu ar prinde nimik de bk'i full corect ?

hai sa facem jocul cat mai usor posibil sa aiba toata lumea seturi si toate cele

daca ar fi asa ar intra toti in bc ar lua arma si ar inchide bc-ul sa ia premiul

deci eu contra

Uite ma la tine gandesti si tu o data in viata ta cu capul...ma mir

Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca s-a mai discutat dar nu s-a schimbat nimic. Propun ca reward in BC sa fie BOK sau pachet de 30 b sau 30s. In momentul asta este un event care nu prezinta interes. Daca s-a schimba reward-ul sunt convins ca ar fi full la fiecare BC.

nu cred ca ar merge ca reward bok....,gemstone...(cum

a zis ija,dar daca nu merge...) :|

@liquid ai dreptate :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...