Jump to content
2dor

reTU-r , Spike si Guess Who din nou in turneu

Recommended Posts

Spike si GuessWho reTU-r

Music Expert Company – 360 full service music agency – va demara la jumatatea lunii septembrie cel de-al doilea turneu al castigatorilor premiului Best Hip-Hop din cadrul RMA 2010… Intitulat reTU-r, turneul ii va aduce din nou pe Guess Who si Spike pe scena marilor cluburi din toata tara, urmand ca datele concertelor sa fie facute publice in urmatoarele saptamani.

Din data de 26 august, pe www.reTU-r.ro , Spike si Guess Who vor lansa la interval de cateva zile patru videoclipuri noi, primul fiind cel al piesei “Realitate” semnata Spike. Tot pe reTU-r.ro, fanii celor doi vor putea deveni membri in fan-clubul oficial, urmand sa fie primii beneficiari ai fiecarei noutati legate de cariera celor doi artisti.

anunta spike[dot]ro

Spike este gata cu un nou clip, anuntat de ceva timp si mai ales asteptat de fani. “… cand visele devin Realitate” este cel mai recent single extras spre promovare de pe “Ramanem Prieteni“. Acesta a fost filmat in capitala la inceputul lunii august, regizor fiind chiar artistul. "Realitate" este al patrulea single promovat de pe albumul Spike - "Ramanem Prieteni" (lansat la sfarsitul anului trecut) si a fost produs de Agresiv.

anunta tot , spike[dot]ro

Pentru cei ca nu stiu , Spike si Guess Who au fost nominalizati septarat la Romaniam Music Awards dar au castigat impreuna titlul pentru "Cel mai bun HipHop". Evenimentul a avut loc pe 10 iulie la Craiova.

Link to comment
Dar parca mergea mai mult la Stiri Muzica , ori e pus si acolo? :kar:
Nu am citit recomandarea din regulamentul sectiunii Stiri iar pe de alta parte am concentrat informatia in asa fel incat sa fie mai de interes general. Pacat ca interesuk in aceasta sectiune este canalizat spre OZN-uri , zoofilie , Dumnezeu si natura
Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...