Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Azura

Nunta (No Admin)

Recommended Posts

Ne casatorim! Tadadadaaa! 17 August la ora 22:00 la biserica din davias lumea se va aduna (speram) sa ne sarbatoreasca si sa celebreze nunta mea, Azuraaaa, cu DKmagicX. Noi nu avem cine stie ce rr deci nu am apucat vreun bok, tocmai de-asta nu facem cu admin. Va rugam sa ne sustineti si sa ne incurajati cat mai mult fiindca suntem doi pitici care au vrut si ei o nunta de fun. Eu va asigur ca numai de fun, nici macar nu stie cand e ziua mea... :comp1: dar eh... barbatii. Va rog din nou sa participati. La sfarsit firecrackeruri si heart of love/darklord, pentru ca ne-am chinuit in dungeon parca o eternitate sa facem astea. :despair:

:merci: ,

Crys si Raul =D :nanana:

:wav: :wav:

_________________________________:lotofsmiles: :lotofsmiles:__________________________

Link to comment
Share on other sites

Ne casatorim! Tadadadaaa! 17 August la ora 22:00 la biserica din davias lumea se va aduna (speram) sa ne sarbatoreasca si sa celebreze nunta mea, Azuraaaa, cu DKmagicX. Noi nu avem cine stie ce rr deci nu am apucat vreun bok, tocmai de-asta nu facem cu admin. Va rugam sa ne sustineti si sa ne incurajati cat mai mult fiindca suntem doi pitici care au vrut si ei o nunta de fun. Eu va asigur ca numai de fun, nici macar nu stie cand e ziua mea... :comp1: dar eh... barbatii. Va rog din nou sa participati. La sfarsit firecrackeruri si heart of love/darklord, pentru ca ne-am chinuit in dungeon parca o eternitate sa facem astea. :despair:

,

Crys si Raul =D :nanana:

:wav:

_________________________________:lotofsmiles: :lotofsmiles:__________________________

:))

ai noroc ca doarme simo. las' ca te bate ea maine. :P (glumesc)

casa de piatra mai pitici. :D sau cum s-o mai zice prin mu. ^^

Link to comment
Share on other sites

Vai Vai mersi. Pai Redemption, ca sa fac si eu publicitate sa stie lumea de nunta mea =) bunnylish, mama stie =P :readthis:

Link to comment
Share on other sites

Puteti inchide topic, nunta si drop event efectuate. :bananadance2: :bananadance2: :bananadance2: :bananadance2: :dance: :dance: ramane sa vedem daca facem si o petrecere ceva =D va rog inchideti topicul, multumim de participare, pa pa. :closed2: :closed:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...