Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mau

BUG?

Recommended Posts

azi knd am intrat in joc aveam 64sign in inventar, le`am aruncat jos si knd le`am cules am ramas cu doar 1sign, unde sunt celelalte signuri?, cum e posibil sa dispara, din cate am inteles nu sunt primul care pateste asa cv :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

azi knd am intrat in joc aveam 64sign in inventar, le`am aruncat jos si knd le`am cules am ramas cu doar 1sign, unde sunt celelalte signuri?, cum e posibil sa dispara, din cate am inteles nu sunt primul care pateste asa cv :dontknow:

le-ai adunat prea incet ?

Link to comment
Share on other sites

le-ai adunat prea incet ?

nu, le`am aruncat si am dat "space", am mai patit`o odata ieri, atunci am pierdut vre`o 30sign dar nu i`am dat prea mare importanta dar deja e hotie pe fatza

Link to comment
Share on other sites

Am patit si io la fel zilele asta, am aruncat ca unesc 2 pachete, erau in jur de 100 amandoua, si dupa ce l-am luat de pe jos, din doua pachete au ramas doar 2 signuri.

Si apropo, s-a scazut dropul la Sign of Lord? de cand cu faza aia cand "au disparut" signurile de la CS abea mai strang un pachet (255 sign of lord) pe saptamana, iar inainte strangeai lejer un pachet in doua zile :crazy:

:beer:

Link to comment
Share on other sites

problema cred ca e doar daca dai space...eu mereu le adun cu click pe ele si nu am avut nici o problema :|

nu ti-am zis nimic pana acum, dar deja incepi sa devii penibil cu reply-urile astea. nu oferi nici o informatie utila in nici un topic si vii doar cu presupuneri de tot rasul. incearca sa nu mai postezi la deruta.

PS: chiar nu-l vede nici un moderator? deja e enervanta situatia

@comanda space nu face altceva decat sa fie un shortcut (pentru click stanga pe un item cand vrei sa-l iei de jos) si strange toate itemele din jurul tau pe un range de 2. chestia asta cu sign-urile a aparut in ultimele 4-5 luni si e un bug

Link to comment
Share on other sites

nu ti-am zis nimic pana acum, dar deja incepi sa devii penibil cu reply-urile astea. nu oferi nici o informatie utila in nici un topic si vii doar cu presupuneri de tot rasul. incearca sa nu mai postezi la deruta.

PS: chiar nu-l vede nici un moderator? deja e enervanta situatia

@comanda space nu face altceva decat sa fie un shortcut (pentru click stanga pe un item cand vrei sa-l iei de jos) si strange toate itemele din jurul tau pe un range de 2. chestia asta cu sign-urile a aparut in ultimele 4-5 luni si e un bug

boom tu ai avut warn pe 70 de mi de conturi pe forum eu 0% deci ori ce prostie sau tampenie as spune aparent ajuta la ceva si nu mi am luat warn asa ca nu vad cu ce te deranjeaza pe tine direct ! Si am voie sa im dau cu parerea in ori ce topic ca de aia exista forumu ca lumea sa discute probleme si sa primeasca sfaturi si pana acum sunt sigur ca am ajutat vro 2-3 persoane cu "replay-urile mele penibile" si tu mai sus ai spus exact ce am spus eu inaintea ta doar ca ai folosit cuvinte mai pompoase sa pari destept ! Asa ca mai lasama :))

Link to comment
Share on other sites

nu ti-am zis nimic pana acum, dar deja incepi sa devii penibil cu reply-urile astea. nu oferi nici o informatie utila in nici un topic si vii doar cu presupuneri de tot rasul. incearca sa nu mai postezi la deruta.

PS: chiar nu-l vede nici un moderator? deja e enervanta situatia

@comanda space nu face altceva decat sa fie un shortcut (pentru click stanga pe un item cand vrei sa-l iei de jos) si strange toate itemele din jurul tau pe un range de 2. chestia asta cu sign-urile a aparut in ultimele 4-5 luni si e un bug

boom eu cred ca i-am spus de vreo 5 ori sa nu mai posteze aiurea da vad ca nu intelege ..... si nici un moderator nu observa lucrul acesta ......

si cum spune boom ..... space nu e altceva decat un shorcut, sa nu mai dai click pe item ..... cel putin eu foloseam space pe alte sv de mu ca sa adun zen .......

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...