Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

[quad]

Lancelot

Recommended Posts

Se va revenii dupa verificari cu o decizie

PS nu este vorba de niciun hack :) se pare ca e vorba de o strategie ...si atata tot

Domnule Lancelot ati putea sa ne dezvaluti noua "tactica" de a fura un spot?

Vad ca sunteti foarte bine informat.

As dori o explicatie pas cu pas.

Ceva de genu sa fie:

1.Cum poti omora 5 persoane dintr`o data (4 caract fiind dintr`o data cu viata 0) Se vede in printuri.

2.NU apare niciun self defence

3.NU apare niciun caracter in print care ar da pk.

4.Se da pk la caracter phono

Daca sunteti asa bine informat as dori o explicatie mai e dezvoltata pe dovezi ca sa acoperiti cele zise.

Referitor la linkul => http://www.linkmania...howtopic=375807

Link to comment
Share on other sites

nu eu :) unul de`al vostru :-"

Adica cum nu tu in kantru 3 ? pe primu cand ne`ai dat pk sau ce ai facut am vazut meat player HHunterZ si am murit toti fara self fara nimic + ca eram phono

explicate . dupa au aparut ce`i de la tine din ally pe spot

Link to comment
Share on other sites

Guest Pacha!

nusj dc se asteapta cineva ca el sa se explice .... nu vedeti k pt el totu e o gluma? pot sa fac 10 posturi pentru el is = cu 0.

pacat pt k in HH exista si oameni cu bun simt...sunt cativa care stiu sa joace si frumos....doar ca "ii trag in jos" altii prin actiuniile lor

Link to comment
Share on other sites

vati gandit ca poate este un bug? exact ca cel de la w7?

sv a fost atata timp in teste si e deschis oficial de 1 an si 4 luni.

daca era un bug se depsista pana acum.

daca nu ai nimic constructiv de spus te rog sa te abtii ca si restu.

nu faceti spam.

as dori raspunsul luminat a lui lancelot sau a altui admin/moderator/tehnician ce activeaza pe acest joc/forum.

multumesc

Link to comment
Share on other sites

Chiar daca nu este vorba de un hack ,este vorba de un gest urat si o lipsa de fair play ,o fi bug sau mai stiu eu ce , ar trebuie sa se rezolve problema,pentru ca altii stau o noapte intreaga sa prinda un spot/tarc si ei vina cu smekeri de astea si il i-au in 10 secunde.

Din ce stiu eu se poate da ss si pentru exploatare bug,si in cazul lui Gunit nu e prima abatere,staful link mania ar trebui sa va ganditi bine ca pierdeti jucatori.

Link to comment
Share on other sites

Cand zice Gunit mai sus:

voi nu o prea puteti face :) sa va spuna cel care e responsabil pt ea :)) stie el :>

Responsabil de asta este GM-ul vostru. Nu este niciun hack sau bug, pur si simplu aveti hostility cu cineva.

Puteti verifica asa:

Apasati: G = Guild, apoi iarasi pe Guild in stanga sus..si ar trebui sa vedeti asa ceva:

f_sqj9pm_cf2fc99.jpg la Hostility sunt convins ca trebuie sa apara altceva in loc de None.

Pe langa scuzele aduse celor care au fost insultati de voi va rog sa puneti si o poza ca sa-si dea lumea seama ca aveti hostility si nu ca a fost folosit un hack sau bug.

Astept cu nerabdare poza.

Link to comment
Share on other sites

Intrebare :

Ija daca chiar e cum zici tu ,atunci ei(cei care au dat pk) de ce nu apar pe SPOT ?nu se vede nici un char in poze.

In poze apare moshucu dupa ,care nici macar nu e in ally lor (HH) ca sa fie vorba de hostility :P

Link to comment
Share on other sites

Hostylity guild

http://img837.imageshack.us/img837/572/screen080817530023.jpg pe Addicted e HH-HH-HH

http://img408.imageshack.us/img408/7710/screen080817540013.jpg iar pe Glamour e None

NU e asta cauza. Cautati alt raspuns mai credibil

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...