Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bann3r

Prag agility dl

Recommended Posts

Dai agiliti peste cap si isi revine la normal, asa nu cred ca vei avea asnse sa ti se scoata puncte doar pentru ca tu sau altcineva le-a bagat gresit

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Dai agiliti peste cap si isi revine la normal, asa nu cred ca vei avea asnse sa ti se scoata puncte doar pentru ca tu sau altcineva le-a bagat gresit

:tiphat:

adik nu poate umbla un admin ? lol da cei asa greu dureaza 2 min :| sper sa se poata ...

Link to comment
Share on other sites

Dai agiliti peste cap si isi revine la normal, asa nu cred ca vei avea asnse sa ti se scoata puncte doar pentru ca tu sau altcineva le-a bagat gresit

:tiphat:

adik nu poate umbla un admin ? lol da cei asa greu dureaza 2 min :| sper sa se poata ...

Link to comment
Share on other sites

vai de capu meu . de la 14 k la 32767 . am 18752 puncte de bagat adik 7 rr`uri sa bag doar agil .. fara firescream mie cam greu :))macar acu mai merge firescream dar daca mai bag nu mai merge deloc ... sper sa fie alta solutie . renunt la 500 de puncte .. numai sa mi se scoata..

Link to comment
Share on other sites

adik nu poate umbla un admin ? lol da cei asa greu dureaza 2 min :| sper sa se poata ...

pai de asta s-au facut scripturile pentru scoatere puncte, tocmai ca sa nu mai stea adminul sa umble in db pentru 1-2 care isi baga puncte pe plus.

acum ai doua variante:

1. dai gloves jos de pe tine si pui alte gloves care sa aiba speed mai mic decat cele care le aveai inainte.

2. daca nu merge varianta de mai sus, stai si strangi puncte, bagi 32768, iesi de pe char si cand ai sa te relogezi (5-10 min) o sa iti revina punctele la 13000.

Link to comment
Share on other sites

Guest BursucJr

da mane ,cum...da delete la char si va merge...cu alt char bine inteles ;)) :nanana: :beer: :beer: :beer:

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa faci exp fara sa fii pe cal (ca sa mearga vraja) si sa strangi puncte ca sa faci full agil, apoi revine la 13 500. Nu se scot puncte la fiecare in parte si de aceea avem un script.

Baiatul cu grajdul, warn.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...