Jump to content
eleodor

Fetele...sexul oral?

Recommended Posts

Coborati pe pamant boyz...

Tot ceea ce produce placere si este acceptat intre parteneri este firesc, normal, dorit, infaptuit. Nu vad legatura cu rusinea. Daca e in capul vostru atunci e naspa.

Link to comment
Share on other sites

Coborati pe pamant boyz...

Tot ceea ce produce placere si este acceptat intre parteneri este firesc, normal, dorit, infaptuit. Nu vad legatura cu rusinea. Daca e in capul vostru atunci e naspa.

Nu vad legatura intre ceea ce ai zis tu si ceea ce au zis ei.

Daca-i unu lucru normal si practicat,inseamna ca nu sunt persoane pudice?

Am dat dat unu exemplu,poate acea persoana nu-i pudica,poate-i place intimitatea si prefera sa ramana in dormitor ceea ce se intampla in dormitor. :)

Link to comment
Share on other sites

Pudicitatea nu-si are loc pe un forumul HOT Spot, daca intrii aici inseamna ca esti gata sa discuti despre astfel de subiecte.

Nu inteleg ce e o rusine cu sexul oral si nici nu vad ce e atat de mult de discutat despre el. Oricum, imi vine greu a crede ca mai exista oameni care au ajuns la o oarecare varsta si nu au facut asta, fie ei barbati sau femei.

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca le este rusine sa le recunoasca....

nu nu... eu cred ca n-au inteles intrebarea :D .. "pracati" ... well .. nu prachez nimic :blink:

on1: fac ce vreau si stiu ce fac :lol:

on2: :gives:

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

fuck it just rock it :rofl1:

va dati seama ca nu o sa vina nici o fata pe aici sa inceapa sa spuna ca ii place sa faca asa ceva ? :)) e cam aiurea topicu

Topicul nu e aiurea , e aiurea pt. noi pt. ca avem mentalitate de oameni tampiti , educatie primita de batrani care nu stiu ca plaoia e un fenomen meteorologic ci ... supararea lui cel de sus s.a.m.d. , sa faci sex oral e la fel de normal si de nerusinos ca sexul obisnuit dar nah .... noi avem tampenia asta "AIA O SUGE BAAAA" , de parca ar fi femeie care n-a supt-o , in fine .. ideea e ca toate fetele fac , putine recunosc ...

Link to comment
Share on other sites

Topicul nu e aiurea , e aiurea pt. noi pt. ca avem mentalitate de oameni tampiti , educatie primita de batrani care nu stiu ca plaoia e un fenomen meteorologic ci ... supararea lui cel de sus s.a.m.d. , sa faci sex oral e la fel de normal si de nerusinos ca sexul obisnuit dar nah .... noi avem tampenia asta "AIA O SUGE BAAAA" , de parca ar fi femeie care n-a supt-o , in fine .. ideea e ca toate fetele fac , putine recunosc ...

asta am zis si eu...nici o fata nu o sa recunoasca din cauza ca uni o sa spuna "AIA O SUGE BAAAA" si daca fetele nu vb pe aici e topicu inutil :)

Link to comment
Share on other sites

Topicul nu e aiurea , e aiurea pt. noi pt. ca avem mentalitate de oameni tampiti , educatie primita de batrani care nu stiu ca plaoia e un fenomen meteorologic ci ... supararea lui cel de sus s.a.m.d. , sa faci sex oral e la fel de normal si de nerusinos ca sexul obisnuit dar nah .... noi avem tampenia asta "AIA O SUGE BAAAA" , de parca ar fi femeie care n-a supt-o , in fine .. ideea e ca toate fetele fac , putine recunosc ...

Indraznesc sa iau cuvantul. :D Dupa ce ca nu sunt prea multe fete pe forum, vreti sa mai si recuoasca? Fiecare stie ca oricare ar fi raspunsul, tot iese rau pentru sexul feminin.

Da, am facut asta -> "Ah, asta mai si recunoaste pe forum, inseamna ca ii place rau. Tu chiar nu ai viata privata, trebuie sa-ti impartasesti experientele aici? Bitch!"

Nu, nu am facut asta -> "Siiiigur, crezi ca ne fraieresti? Noi suntem barbati, ma, noi stim ca toate faceti asta, dar nimeni nu recunoaste. Bitch!"

*Not answering* -> "Ce chestie, astea oricum o sug, dar tuturor le e frica sa recunoasca... Bitch!"

Nu spuneti ca nu e asa. :-j

Link to comment
Share on other sites

ba da

deci mai bine recunoasteti ca tot asa va facem. da' macar va iubim mai mult

Pe tine vad ca nu prea te baga lumea in seama si de asta te bagi in discutii, in speranta ca poti enerva pe cineva (hobby-ul tau, din cate am observat). :D

Ca sa raspund la ce ai scris tu, "mai bine recunoasteti ca tot asa va facem", mi-am dat deja seama ca voi va bazati de cele mai multe ori pe conditionare si insistenta atunci cand vreti sa va fie recunoscut ca aveti dreptate (gen "orice ai spune, e ca mine, asa ca mai bine ai accepta asta singura"). Stiu ca in momentul asta sari in sus de bucurie ca ti-am raspuns la ce ai postat, eventual o sa mai dai inca un reply de genul "tu te auzi ce spui?" sau "=)))))))". Te inteleg, topicurile in care poti sa iesi in evidenta prin reply-uri monosilabice sau pline de emoticoane te fac sa te simti bagat in seama. :D

Edit: Mereu spui ca ma atac, de fapt asta vrei tu sa crezi, ca sa simti ca m-ai facut sa ma enervez. Din nou, nu ma atac, iti raspund doar la fel cum raspunzi si tu, poate putin mai descifrabil si nu atat de sec.

Edited by Lemonade
Link to comment
Share on other sites

Cred ca orice femeie ti-ar face sex oral daca este un lucru placut pentru amandoi. As vrea sa spun ca sexul oral din punctul meu de vedere este salvatorul femeilor grase :D

Am cunoscut o persoana care isi iubea sotia si avea si copii insa aceasta nu facea sex oral pentru ca in mintea ei se cobora la nivelul unui animal .Credeti ca o insela cu una care ii facea oral? Binenteles.

Sunt barbati carora nu le place sa li se faca sex oral cum sunt si femei care nu ar face niciodata acest lucru insa un procent foarte mic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...