Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bachu$

event muzic video

Recommended Posts

cum zice si titlul....

event de clipuri muzicale video din orice perioada....

premiu: SET thunder+13LK DSR DD ADD 28

se premiaza doar locul 1

castigatorul va fi desemnat de mine

ficare participant=1 video

termen: 25 iulie

:photo:

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea este ca acesta este cel mai bun videoclip si original care a fost facut vro data...si o sa ramana asa mai ales ca in ziua de azi toate melodiile au 3 versuri care se repeta 2 ore....succes tuturor participantilor ! :tiphat:

http://www.youtube.com/watch?v=jQ_ExkfcBao

PS: in ce videoclip mai poti sa vezi zombie dansand ! :>

bosulica;) desi apeciez ce ai pus aci...thriller f tare frate btw.....my bad am uitat sa zic fara MJ ca nu sunt obiectiv si nu pot alege, orice video fara MJ....adica ceva de genu:) batranii stiu ce vb:)

Link to comment
Share on other sites

cu alte cuvinte vrei sa iti spuna ce filmulet sa postezi ? :blink:

esti prea nub... uite un exemplu ca sa intelegi

daca se voteaza dupa efecte chestii trestii pun un anumit videoclip

daca se voteaza dupa ideea videoclipului..pun alt videoclip

daca se voteaza dupa "relatia" videoclip-piesa ( cat de bine arata video'ul ceea ce canta artistul/trupa ) pun altul si tot asa...

alta data nu mai vorbi aiurea daca nu ti se cere

Link to comment
Share on other sites

esti prea nub... uite un exemplu ca sa intelegi

daca se voteaza dupa efecte chestii trestii pun un anumit videoclip

daca se voteaza dupa ideea videoclipului..pun alt videoclip

daca se voteaza dupa "relatia" videoclip-piesa ( cat de bine arata video'ul ceea ce canta artistul/trupa ) pun altul si tot asa...

alta data nu mai vorbi aiurea daca nu ti se cere

bai imbecilule, nu iti mai bate joc de topicul omului cu intrebarile astea mai mult decat stupide, videoclipul castigator va fi desemnat ca un "tot", nu in functie de anumite "chestii trestii", inceteaza odata cu off-topicul.

Link to comment
Share on other sites

bai imbecilule, nu iti mai bate joc de topicul omului cu intrebarile astea mai mult decat stupide, videoclipul castigator va fi desemnat ca un "tot", nu in functie de anumite "chestii trestii", inceteaza odata cu off-topicul.

na...eu ce sa fac daca tu esti de la tara si nu ai auzit de asa ceva...

Link to comment
Share on other sites

esti prea nub... uite un exemplu ca sa intelegi

daca se voteaza dupa efecte chestii trestii pun un anumit videoclip

daca se voteaza dupa ideea videoclipului..pun alt videoclip

daca se voteaza dupa "relatia" videoclip-piesa ( cat de bine arata video'ul ceea ce canta artistul/trupa ) pun altul si tot asa...

alta data nu mai vorbi aiurea daca nu ti se cere

vBitza nu ma impresionezi ca postezi dupa contu lu snake ! si ultimul replay care til mai dau oi fi eu taran cum spui tu dar mai taran ca tine nu este nimeni omul a spus ca vrea 1 videoclip daca avea chief sa ceara ce ai spus tu efecte si alte rahaturi le cerea cat timp nu a cerut ce rost mai avea sa intrebi toate alea trebuia sa spui nu am incredere ca el o sa aleaga corect castigatorul si nu mai participai si ne lasai in pace sa ne amuzam noi cu eventul lui !

Taranul out ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

vBitza nu ma impresionezi ca postezi dupa contu lu snake ! si ultimul replay care til mai dau oi fi eu taran cum spui tu dar mai taran ca tine nu este nimeni omul a spus ca vrea 1 videoclip daca avea chief sa ceara ce ai spus tu efecte si alte rahaturi le cerea cat timp nu a cerut ce rost mai avea sa intrebi toate alea trebuia sa spui nu am incredere ca el o sa aleaga corect castigatorul si nu mai participai si ne lasai in pace sa ne amuzam noi cu eventul lui !

Taranul out ! :tiphat:

mdeah...snake e fratemiu..nu eu am postat...se poate si verifica dupa ip.... si nu e vorba neaparat de efecte..e vorba de cum se potriveste muzica cu videoclipul...cat de bine e realizat...si alte aspecte...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...