Jump to content
Mehico

La multi ani

Recommended Posts

La multi ani bai! Sa te iubeasca femeile >:D<

bny (22), Angevil (22), bunny (22), [bunny] (22), bunny- (22), bunny01 (22), bunny02 (22), bunny_ (22), evilishbunnylish~ (22) - ha! Voiam sa-ti urez pe profil, dar imi oboseste tastatura.

Link to comment
Share on other sites

Nuuuuu :(( .. eu vroiam sa fac topicul :(( ... pentru ca eu il iubesc pe bny cel mai mult si cel mai mult.. :)) :D

La multi ani bunnyshor... sa ai parte de tot ce e frumos [eu ;;) ], sa te iubeasca cine vrei tu [tot eu xD], sa ai parte de toata fericirea din lume alaturi de cine vrei tu [de mine evident :D]. Wuv u :wub:

:happybirthday:

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mehi pentru topic, multumesc tuturor pentru urari, sa aveti parte de tot ce va doriti, sa fiti sanatosi, celor care mi-au urat, chiar si celor care nu mi-au urat, celor care m-au uitat sau n-au stiut.

Unul din cele mai ciudate cadouri primite ever in 22 de ani. =)) un gazon rustic. probabil sa-l cresc si-apoi sa-l eat like a wabbit. :D

And again, va multumesc. :hug:

Link to comment
Share on other sites

bny (22), Angevil (22), bunny (22), [bunny] (22), bunny- (22), bunny01 (22), bunny02 (22), bunny_ (22), evilishbunnylish~ (22) - ha! Voiam sa-ti urez pe profil, dar imi oboseste tastatura.

La multi ani, iepuras!

Iti doresc multa sanatate si fericire in viata si o codita pufoasa!!! :D

PS: Si scuze de intarziere :(

Edited by Equilibrium
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...