Jump to content
WuTangClan

scoala......

Recommended Posts

najpa am stat de la 8 pana la 12 in picioare... prin curtea scolii... din fete nu e nici macar una buna ... sau poate nu m-am uitat bine.

Iar dintre baieti doar unul e mai k lumea si de treaba... restul vai de ei... n-am scos nici 3 cuvinte de la ei saracii nush ce au ca nu prea vorbesc(sunt de la tzara deh).

Ma mananca sa ma mut la Cuza... sau Pedagogic(de unde am plecat)...

ma manana ma mananca ma mananca ce?

Sa ma mut in cuza...

Link to comment
Share on other sites

Hmm iaca ma duc in clasa mea plina de miros de estrogen... bleah... sunt total dezamagit... macar am gasit pe cineva cu , care am ce vorbi... ca altfel muream de singuratate 24.gif

De la ceilalpti baieti nu scoti o vorrba nici cu forcepsul nush ce au le e frica de scoala ca draqului de biserica 24.gif

PS: si totusi daca aveam macar... MACAR o fata buna... da sa fie buna wink.gif eram multumit biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ca de obicei alex, mereu dezamagit 24.gif Oricum, yo unul nu ma plang. La Sava chiar sunt fetele dragute asa, mai ales pentru ca suntem toti boboci si vorbareti biggrin.gif Exact cum ati zis si voi, clasa a-8-a rulz, desi o sa vi se para groaznica pana la examen. Si dup-aia o sa stati in fotoliu linistiti stiind ca ati facut ce puteati mai bine si in timp ce ascultati Aerosmith - Crazy, o sa va bucurati de toate prostiile care le-ati facut in timpul anului. Clasa a-8-a e groaznica, dar e fantastic de fun smile.gif Oricum, scul rulz.... colegi...misto-uri....replici...copiere de teme...gagici...chiuluri in masa...si cea mai tare chestie: gashk wink.gif Bafta tuturor in noul an si fie ca toate idealurile voastre sa se indeplineasca (bine, mai putin al lui alex ca el e mai dezamagit asa biggrin.gif, dar sunt sigur ca se va descurca perfect). Tin minte cand aveam yo asa o informatie despre ce urma sa pice la romana (evident nu era adevarata biggrin.gif), moama ce speriati eram yo cu alex, shaquille, jordy si cu nick biggrin.gif Oricum, liceul o sa fie cea mai tare parte din viata fiecarei persoane, asa ca: Enjoy it smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Chiuluri in masa biggrin.gif mi-a duc aminte, inchideam usa si ne plimbam prin parc si a doua zi facea dirigu gura 24.gif

Sa trecem peste faptu ca ma trezesc la 6:25/30 ca sa ajung la scoala sad.gif

In banca stam cate 3 (mese dalea mari biggrin.gif) si sunt 2 randuri (yo le numesc Randu Normalilor si Randu Anormalilor). Randu de la fereastra (unde este eu) este compus din oameni normali (fete frumoase, baieti de baieti, oameni cu care poti comunica) iar randu de la perete (aia anormali) abia poti scoate un cuvant din ei (unu este rr-it 24.gif si mai face si panarama 24.gif)

Dupa ce am cunoscut profi cea mai a dracu este cea de fizica ne tot ameninta cu teste peste teste dontknow.gifcrybaby2.gif

Astazi am avut ora de sport = football la greu occasion14.gif

Link to comment
Share on other sites

Lol lion faza cu ce urma sa pice la romana a fost belea... cica :

"Va pica:

1. Balada

2. Romanul

3. Comedia

4. Nuvela

5. Basmul "

Se stia ca una din astea pica, ,doar nu pica doina, imnul sau pastelul 24.gif

Profii sunt de treaba, cel putin pana acum... iar cu colegii...numa noi baietii ne adunam si stam la un chat, cu fetele nu prea vorbim ca nu merita biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...