Jump to content
WuTangClan

scoala......

Recommended Posts

offf......dupa 3 luni de putina liniste ,iar incepe ............razboiu cu profii si notele acelea minunate. Asa k , m-am decis sa deschid acest topic pt toti ce-i care au ceva de zis despre scoala biggrin.gif . Sa va aud!

Aaaa...si era sa uit....Bafta celor care intra in clasa a 8-a k mai putin si vine capacitatea cool.gif

Link to comment
Share on other sites

scoala e pentru noobi asta e clar biggrin.gif

LOL, da ......dar...totusi, altii mai mari care au trecut deja de scoala uita k au fost si ei copii odata....si asta e cam trist ....k pana la urma toti au fost "noobi" dar unii au uitat asta....(si nu ma refer la MU k nu vor sa dea party tongue.gif )

Link to comment
Share on other sites

Eu anu trecut a 8-a am frecat frunza pana prim martie... in octombrie mi-am bagat RDS si sa vezi atunci ce CoD, Warcraft Dota si Jedi jucam... si dup-aia in ultimile luni stateam sa tocesc comentarii and shit... de le stiu si acuma pe toate(daca ma uit o data pe comentariu il spun pe de rost) wink.gif

Si orice ar zice ceilalti, NU VA FIE FRICA IT'S JUST A FUC#%NG EXAM!

Ah totusi imi pare rau de perioada apusa... acuma alti colegi.. alte profesoare handicapate si babaciuni proaste... si cat uram eu meditatiile la mate ... acuma parca le simt lipsa wink.gif

Hehe, clasa a noua, vin la tine! biggrin.gif

icon_thumright.gif

Link to comment
Share on other sites

Cat timp vei fii in clasa a 8-a O VEI URI DIN TOT SUFLETUL , o sa-ti fie sila sa te duci la scoala, te vei duce la meditatii ca un sclav...

Dar dupa ce scapi de examene ... o sa te uiti in urma razand... si o sa te gandesti... "ce prost eram intr-a 8-a". wink.gif No offence dude! blink.gif

de ce mi-era frica n-am scapat...ms pt incurajari biggrin.giftongue.gif

ps: traiesc cu gandul k intr-o zi (f. indepartata) imi voi aduce aminte razand de postul asta

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...