Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

boomeey

Karaoke Event - Linkmania's got talent

Recommended Posts

Propun urmatorul event Karaoke:

Sponsori/premii: oricine poate fi sponsor, pot fi premii de orice natura. de preferabil bok, sign, iteme 2 opt, (set-uri daca e posibil) joh, hrs-uri, bless. (anciente doar daca sunt +13), warn down pe forum, eliminare cazier mu pe un char la alegere, etc.

Participanti: trebuie sa intelegeti ca este un funevent. nu e neaparat sa aveti voce ca sa puteti participa.

*oricine poate participa.

*inscrierea este 30 de bless care vor intra in "fondul adminilor" pentru a organiza alte event-uri sau care vor fi folosite ca premiu de consolare.

*participantii vor trebui sa-si inregistreze prestatia artistica in format audio, si sa o uploadeze pe un host.

*melodiile trebuie sa fie cunoscute si in limba romana obligatoriu.

*ordinea participantilor va fi prestabilita prin tragere la sorti, sau prin drop de heart of love (cine are itemu mai mare e ultimu, cine are item mai mic e primul)

*prima melodie pentru primul participant va fi aleasa de mine sau de gm-ii care vor organiza eventul

*primul participant va alege melodia pentru al doilea participant, al doilea participant pentru al treilea si asa mai departe.

*reply-ul va contine link melodie originala youtube, link versuri online, link prestatie artistica si link melodie pentru urmatorul participant.

*juriul va fi format dintr-un admin de la sectiunea mu online + 3-4 de la alte sectiuni ale forumului linkmania.

model:

reply boom:

Melodie originala:

Versuri: http://www.versuri.ro/versuri/eeegdi_b3b3losha+nicola+iti+multumesc.html

Prestatie artistica: http://www.muziboo.com/boomeey/music/panamea/

Melodie pentru urmatorul participant: http://www.youtube.com/watch?v=y4Y6CXwqfsM

reply-ul urmatorului participant va avea exact acelasi continut.

@pentru cei ce nu au un recorder, pot folosi site-ul www.muziboo.com. are uploader si recorder online. nu e nevoie sa descarcati nimic, se face totul direct de pe site.

daca am uitat ceva o sa mai revin cu un reply/edit.

ce ziceti? merge? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

pot sa-l cant pe guta nicolae maximu superbu splendidu nambaruanu care-i el ? fara mustata :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Azura

Eu m-as baga, doar ca nu imi convine ceva: la recorder imi schimba vocea foarte mult si trebuie sa tip cantecul ca sa se auda ceva acolo. In plus vad ca as fi singura participanta deci as da 30 de blessuri de la balcon pentru nimic. :( :dontknow: :dontknow: As intra, credeti-ma. :D

EDIT: stai stai stai, nu pricep, trebuie sa cantam ce ne-ai dat tu acolo sau ne-o alegem noi?

,,*prima melodie pentru primul participant va fi aleasa de mine sau de gm-ii care vor organiza eventul

*primul participant va alege melodia pentru al doilea participant, al doilea participant pentru al treilea si asa mai departe."

chestia asta nu-mi convine deci eu nu ma mai bag :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Eu m-as baga, doar ca nu imi convine ceva: la recorder imi schimba vocea foarte mult si trebuie sa tip cantecul ca sa se auda ceva acolo. In plus vad ca as fi singura participanta deci as da 30 de blessuri de la balcon pentru nimic. :( :dontknow: :dontknow: As intra, credeti-ma. :D

EDIT: stai stai stai, nu pricep, trebuie sa cantam ce ne-ai dat tu acolo sau ne-o alegem noi?

,,*prima melodie pentru primul participant va fi aleasa de mine sau de gm-ii care vor organiza eventul

*primul participant va alege melodia pentru al doilea participant, al doilea participant pentru al treilea si asa mai departe."

chestia asta nu-mi convine deci eu nu ma mai bag :naughty:

:cool2: :nanana:

Link to comment
Share on other sites

ma eu chestia asta am facut-o pe skype cu niste nebuni de la mine din guilda. am ras sa murim in seara aia :)) daca nu sunteti interesati nu-i problema. jucati find and trade pana la adanci batraneti :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...