Jump to content
Guest mirelxxl

cum pot baga un server de cs in comunitatea linkmania?

Recommended Posts

Guest mirelxxl

am un server de aproape 3 luni si in sf m-am hotarat sa-l bag intr-o comunitate...cum voi sunteti cei mai tari din tara din cate am auzit...se poate face ceva?

Link to comment
Share on other sites

Guest mirelxxl

nu

asa din prima :| am uitat sa specific ca e un server hostat...de cs...de 22 de sloturi

Link to comment
Share on other sites

am un server de aproape 3 luni si in sf m-am hotarat sa-l bag intr-o comunitate...cum voi sunteti cei mai tari din tara din cate am auzit...se poate face ceva?

E interesant cum spui ca te-ai hotarat in sfarsit dupa un lung proces de gandire, de parca nu ai fi sigur ca includerea lui printre cele ale linkmaniei ti-ar aduce mai multe avantaje serverului. Oricum ar fi, serverele de cs sunt hostate de RDS, iar LinkMania nu cred ca se complica cu persoane private.

Link to comment
Share on other sites

E interesant cum spui ca te-ai hotarat in sfarsit dupa un lung proces de gandire, de parca nu ai fi sigur ca includerea lui printre cele ale linkmaniei ti-ar aduce mai multe avantaje serverului. Oricum ar fi, serverele de cs sunt hostate de RDS, iar LinkMania nu cred ca se complica cu persoane private.

Bine ca lasi topicul deschis dupa ce ii raspunzi omului :P

Clozed. Mehico a dat raspunsul corect si are dreptul la un cookie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...