Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dumnezeu

Problema invazi

Recommended Posts

de ceva timp tot urmaresc invaziile si din cate am observat exzista o problema.

nu se vede goldeni cand treci in viteza prin locu unde sunt,trebe sa treci de mai multe ori sau sa astepti intrun loc ca sa poti sai vezi,

lafel si wite wizarzi la anumite invazi nu apare deloc

exeplu acum doar ce a fost invazie si na gasit nimeni pe nici o harta desi am ocolit lorencia de 3ori

nus singurul care ii cauta

nui problema ca am lag sau alceva ,mai ales la ora asta netu merge 4x4"P

Link to comment
Share on other sites

de ceva timp tot urmaresc invaziile si din cate am observat exzista o problema.

nu se vede goldeni cand treci in viteza prin locu unde sunt,trebe sa treci de mai multe ori sau sa astepti intrun loc ca sa poti sai vezi,

lafel si wite wizarzi la anumite invazi nu apare deloc

exeplu acum doar ce a fost invazie si na gasit nimeni pe nici o harta desi am ocolit lorencia de 3ori

nus singurul care ii cauta

nui problema ca am lag sau alceva ,mai ales la ora asta netu merge 4x4"P

Reformuleaza in limba romana, te rog, daca vrei sa ti se raspunda.

Link to comment
Share on other sites

Reformuleaza in limba romana, te rog, daca vrei sa ti se raspunda.

a fost destul de explicit omu'. a zis ca este o problema cu invaziile. nu apar goldenii, sau apar dar cu lag. trebuie sa astepti pe coordonatele unde apar ei ca sa poti sa-i vezi (dar asta dupa ce se anunta invazia cu cateva secunde). chestia asta am patit-o si eu. e o problema ce tine de server.

Link to comment
Share on other sites

Reformuleaza in limba romana, te rog, daca vrei sa ti se raspunda.

ce cuvinte nai inteles?sau nu sti sa citesti daca lipseste o litera sau nu pun virgula?

Si te rog si eu sami dai PM sa ma lamuresti ce probleme dificile intalnesti la scrisul meu de nu itelegi

ce vreau sa zic.

:violent:

Este bug la invazi

Nu apare dragoni

Ma refer la mobi aia din care cade box +1,+2,+3,+4,+5

Link to comment
Share on other sites

de ceva timp tot urmaresc invaziile si din cate am observat exzista o problema.

nu se vede goldeni cand treci in viteza prin locu unde sunt,trebe sa treci de mai multe ori sau sa astepti intrun loc ca sa poti sai vezi,

lafel si wite wizarzi la anumite invazi nu apare deloc

exeplu acum doar ce a fost invazie si na gasit nimeni pe nici o harta desi am ocolit lorencia de 3ori

nus singurul care ii cauta

nui problema ca am lag sau alceva ,mai ales la ora asta netu merge 4x4"P

de ceva timp tot urmaresc invaziile si din cate am observat exista o problema.

nu se vede goldeni cand treci in viteza prin locu unde sunt,trebuie sa treci de mai multe ori sau,sa astepti intr-un loc ca sa poti sa-i vezi,

la fel si white wizard, la anumite invazi nu apare deloc

exemplu acum,doar ce a fost invazie si nu gasit nimeni pe nici o harta (goldeni trebuia sa scrie aici..),desi am ocolit lorencia de 3ori

nu sunt singurul care ii cauta

nui problema ca am lag sau altceva ,mai ales la ora asta,netu merge 4x4"P

asa erea corect...cica...dar asta e forum de gaming...nu de limba romana !...in fine..

Link to comment
Share on other sites

Da, e forum de gaming, dar asta nu scuza lipsa cunoasterii unor reguli de baza ale limbii romane. Totodata acest forum are anumite reguli si recomandari, pe care daca te-ai fi obosit sa le citesti, ti-ai fi dat seama ca sunt necesare pentru a asigura o buna comunicare intre cei care il utilizeaza.

[MihaiShadow], iti sugerez sa nu mai corectezi pe altii cand chiar tu ai probleme la acest capitol.

Topic inchis, iar daca il vei reface in aceeasi maniera, voi recurge la suspend pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...