Jump to content
[k1ll]

licuid

Recommended Posts

Guest erifeek

La multi ani bossu , sa traiesti 10000 de ani , si tu si blogu ala de fatalishky :wub:

Apropo ... scrie ca ai facut 22 de ani , si tu esti inca la liceu . Hmmm , ciudat . Esti cumva repetent ? :D Yonel 2 ???

NU CREDETI CAND VA SPUNE CA E BUG DE LA FORUM !

Link to comment
Share on other sites

Multumesc baietii !

Apreciez intradevar urarile voastre, a fost un an frumos .. urmatorul cu siguranta va fi mai bun :D .

Voi sunteti lumea mea virtuala, imi da o lacrima (..not), va pupacesc (..not) , va dau un group hug (..maybe) ..si pentru alte chestii in materie de satisfactii sexuale contactati-l pe rene, daca sunteti cu moralul la pamant contactati-l pe bunny, daca v-a suparat careva kill i va termina pe toti, pile pe forum ? legacy e persoana potrivita , irnk ..irnk e fata la care apelezi cand ai nevoie de sfaturi, te ajuta cat ai zice "irnk" , ioana ..ioana cand te plictisesti seara poti vorbii cu ea pe mess, e disponibila oricand la orice ora , superstar e acel prunc care-ti face dintr-o zi buna, o zi proasta, dar fara sa vrea, asa e el . pitiko, e acolo oricand ai nevoie de el :D , mousey e computer man, acel soricel al calculatorului, se baga peste tot . zbk, e horor ...nu zic nimic de el /scared .

Deci, desi n-ar fi fost momentul sa scriu acum, m-am bazat pe autocontrol desi am ceva sus la bord, v-am tucat si merci din nou .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...