Jump to content
Random Hero

Concurs foto

  

15 members have voted

  1. 1. Ce tema doriti pt urmatorul concurs?

    • Apus de soare vazut de la geamul vostru
    • Pattern
    • Abstract
    • Monumente istorice din orasul nostru
    • Macro
    • Conceptual
      0


Recommended Posts

Mi-a fost dat acordul sa ma ocup de concursul de fotografie, dupa ce s-a luat o pauza. Ultima tema era cea cu apusul de soare vazut de la geamul vostru. Topicul este pentru propuneri:

-doriti sa pastram tema "Apus de soare vazut de la geamul vostru"?

-doriti o tema noua? Daca da, veniti cu o propunere (preferabil o tema care nu a mai fost folosita).

Topicul va ramane cateva zile deschis (o sa apelez la un moderator pentru a-l inchide/ sterge) apoi voi deschide un topic nou, de concurs.

Link to comment
Share on other sites

Eu unul nu am cum sa surprind apusul de soare de la fereastra. Asa ca orice alta tema m-ar avantaja.

Propun ca urmatoarea tema sa contina poze abstracte, titlul putand fi chiar Abstract . (toata lumea ar putea veni cu propriile idei, astfel vom avea multi concurenti si multe fotografii interesante.)

P.S. Pe viitor ma gandeam la un concurs a celor mai frumos editate poze, premiat fiind doar edit-ul, nu si ce contine fotografia respectiva. Ar prinde bine la public, multi de aici editand aproape de fiecare data poza inscrisa. Ce spuneti?

Link to comment
Share on other sites

P.S. Pe viitor ma gandeam la un concurs a celor mai frumos editate poze, premiat fiind doar edit-ul, nu si ce contine fotografia respectiva. Ar prinde bine la public, multi de aici editand aproape de fiecare data poza inscrisa. Ce spuneti?

Mai degraba asta se poate face aici, la Diverse, alaturi de S.O.T.M.

Link to comment
Share on other sites

am adaugat un poll. superstar decide cand se incheie votul.

Pana miercuri as zice, vad ca nu prea se aduna asa repede lumea aici. Miercuri deschid topicul de concurs.

#Am editat postul, mai bine il deschid miercuri, 10 zile (miercuri-vineri inclusiv) de primire a fotografiilor si apoi incepe votul in week-end, urmand a se continua pana marti (eventual pana miercuri daca intarzie prea multi).

Link to comment
Share on other sites

Cea cu monumente este prea plictisitoare..

Indeed. Nu cred ca as avea chef sa ies si sa fotografiez un monument. In plus, nu inteleg de ce as fotografia un monument din orasul meu atata timp cat il vad si trec mai mereu pe langa el...

Link to comment
Share on other sites

pai fotografia de arhitectura poate fi foarte interesanta daca e facuta cum trebuie :D

Aia da. Panoramele si HDR-urile sunt interesante sau panoramele HDR, dar nu ma complic cu asa ceva. xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...