Jump to content
blk

Vuvuzela

Recommended Posts

Meciul de aseara cu Brazilia mi-a pus capac. Nu am crezut ca am sa vad asa ceva intr-un meci la un astfel de nivel.

Ai dreptate. Afro-africanii au resuit sa strice un meci tocmai cand Brazilia incepuse sa ne arate fotbal adevarat...

Sper ca Blater sa isi fi facut damblaua cu popularizarea fotbalului de la marsupiale pana la pinguini.

Cica se pregatesc Emiratele Arabe Unite de organizare. Bine ca Vanuatu nu are posibilitati financiare. I-am putea vedea pe bastinasi cum il prepara pe Kaka la foc mic, pe pista de atletism.

Link to comment
Share on other sites

Cam asa sta treaba Thora ,insa ,daca te`ai uitat la meci ,au aratat multe faze cu fanii Braziliei care suflau in aceste vuvuzele celebre.Africanii au fost doar cei care au deschis spectacolul ca mai apoi acesta sa fie continuat de fanii fiecarei echipe.

Link to comment
Share on other sites

Guest lippy

mi se pare o prostie, nu mai auzi cum canta fani, nu mai auzi nimic. numai sunetul ala enervant.

Ai dreptate, dar nici lumea nu prea canta sau scandeaza ceva.. pana acum numai pe fanii englezi i-am auzit cantand sau scandand numele tarii!

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate, dar nici lumea nu prea canta sau scandeaza ceva.. pana acum numai pe fanii englezi i-am auzit cantand sau scandand numele tarii!

Fanii englezi sunt cunoscuti pentru felul in care scandeaza in timpul meciurilor asa ca nu este nicio surpriza.

Link to comment
Share on other sites

Guest spanky

A aparut si pe YouTUBE sunetul de fundal Vuvuzela, trebuie sa apasati pe mingea de sub filmult :rofl1: taree

ahaha, am observat-o acum :lol:

pe mine nu ma deranjeaza sunetul asta :)

Link to comment
Share on other sites

Guest erifeek

A aparut si pe YouTUBE sunetul de fundal Vuvuzela, trebuie sa apasati pe mingea de sub filmult :rofl1: taree

asculta o melodie black metal + vuvuzela aia ... e pure win !

Link to comment
Share on other sites

Guest Wandering

A aparut si pe YouTUBE sunetul de fundal Vuvuzela, trebuie sa apasati pe mingea de sub filmult :rofl1: taree

foarte tare,stiai ca vuvuzela produce infectii la urechi la fel ca otita? Te face sa asurzesti,imi pare rau de prostii aia care au platit fiecare 10 mii de euro si cand se intorc acasa nu o sa mai poata auzi nimic toata viata lor,africani salbatici si prosti

Link to comment
Share on other sites

foarte tare,stiai ca vuvuzela produce infectii la urechi la fel ca otita? Te face sa asurzesti,imi pare rau de prostii aia care au platit fiecare 10 mii de euro si cand se intorc acasa nu o sa mai poata auzi nimic toata viata lor,africani salbatici si prosti

Da ma sa vezi cati surzi o sa lase in urma camiponatu asta :| :rofl2:

@Nici sa ai 10 mii de euro si sa te duci la CM in Africa nu mai poti fara sa se gaseasca unu sa te faca prost...rusine

Da ma ....cand o sa prind si eu un loc pe scaun la Campintu Mondial ... pe un stadiuon din ...Bucuresti ..sa fim si noi ca africanii aia salbatici si prosti . :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest erifeek

Am cautat sa ascult niste melodii black metal pe youtube dar la clipurile nu apare optiunea de vuvuzela. Nu la toate filmuletele poti activa vuvuzela :(( Vrem vuvuzela! Vrem vuvuzela! :rofl1:

Uite aici

btw , nu ai optiunea cu vuvuzela daca e embemed , trebuie sa fii pe yotube ;d

Link to comment
Share on other sites

decat sa ii aud pe incultii, si taranii din romania care vin la meci si injura in toate felurile, mai bine aud o vuvuzela care intretine atmosfera :))

In Romania vuvuzela a fost interzisa de federatie,asa ca lasa tu incultii si taranii(sau cum le mai spui) ca poate ei traiesc meciul ,poate tin la echipa respectiva spre deosebire de altii :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...