Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bleahheureal

Buna seara dragi mei :)

Recommended Posts

Buna seara . am decis sa revin printre voi si am avut o mica surpriza cu accul ..

Inainte era s1 acum este s2 nu inteleg problema ..

Cand doresc sa accesez contul imi zice Account invalid

ACC: bobocikmik

E-mail tru3_l0v34u@yahoo.com ( acest email este acum blocat de la cei de la yahoo) motiv ? habar nam :))

Old pass : suntunpui

Alte date nu stiu ce v-as mai putea spune ..

As dori sa se uite cineva dc nu mai merge parola ...

ps: nu era probabil nevoie sa spun toate astea pe un post dar orcum nu merge.. deci nu imi este frica ca ma "fura"

Ms frumos astept raspunsul unui admin

Seya !

Link to comment
Share on other sites

Salut si buna seara

faza e ca la mine tot ce recunoaste este emailu si contu parola care NIMENI NU LA SCHIMBAT nu o recunoaste

este ceva de la servar?

de la mine nu are cum

spuneti-mi macar ce s aintamplat cu contul

caracterul este ~Hunter~

Va spun tot ce am pe cont ..

sau cum se procedeaza.. :)

Link to comment
Share on other sites

poftim :| dupa cum am spus si mai sus NIMENI ABSOLUT NIMENI nu a avut acces la contul meu .. sincer era doar un caracter de 301 lvl sau ceva aproape care il pot face intr-o zi ... dar vreau acel caracter caci este de la inceputul DB-ului ... imi spune ca parola nu este cea salvata in DB ... FOARTE CIUDAT mi-a mers pana sa se faca s2 :|

Chiar nu inteleg dc mi s-a schimbat parola .. este de la voi ? este ceva imposibil :| stiu datele contului dar nu merge parola sa dau recuperare date si degeaba dau caci emailu tur3_l0v34u@yahoo.com a fst blocat imi da eroare la el 8008900 ceva gen :( deci as putea sa inlocuiesc emailurile ? cel vechi cu unu nou ?

Link to comment
Share on other sites

poftim :| dupa cum am spus si mai sus NIMENI ABSOLUT NIMENI nu a avut acces la contul meu .. sincer era doar un caracter de 301 lvl sau ceva aproape care il pot face intr-o zi ... dar vreau acel caracter caci este de la inceputul DB-ului ... imi spune ca parola nu este cea salvata in DB ... FOARTE CIUDAT mi-a mers pana sa se faca s2 :|

Chiar nu inteleg dc mi s-a schimbat parola .. este de la voi ? este ceva imposibil :| stiu datele contului dar nu merge parola sa dau recuperare date si degeaba dau caci emailu tur3_l0v34u@yahoo.com a fst blocat imi da eroare la el 8008900 ceva gen :( deci as putea sa inlocuiesc emailurile ? cel vechi cu unu nou ?

Din moment ce nu mai intri pe acea adresa de e-mail, se blocheza, cel putin o data

pe luna trebuie sa accesezi adresa de e-mail dar ti-o poti reface, nemaiavand nici

un fel de date in acea adresa dar refacand-o poate poti recupera contul, adresa

de la acel e-mail sunt memorizate in arfiva jocului muonline, inceraca si refati

e-mail cu acelasi nume care l-ai avut.

Succes!

Link to comment
Share on other sites

schimba-ti parola la http://www.linkmania.ro/s2/cont/recuperareP.php

Cand s-a facut trecerea de la S1 la S2, unele conturi au ramas "blocate", si trebuie reactivate pe S2. Cel mai bine trimite pm lui vdragosh, el se ocupa de administrarea serverului.

asta de unde ai scos-o ?

singura diferenta de la S1 la S2 legata de conturi si parole este :

- la S1 iti spunea cand ai scris parola greshit .

- la S2 iti spune "cont invalid" si cand pui parola gresit si cand pui un cont inexsitent .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...