Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

barneyKe-

intrebare

Recommended Posts

toata lumea stie ca pe season2 pp = elf,dl,mg,sm si bk

dar auzeam de la cineva ca pp se poate si 5 de aceeasi clasa si acelasi xp ca la pp de mai sus

de exemplu , un tarc cu 5 bk sau 5 dl ar fi grozav

astept raspuns :)

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

mai bine ramane tabu acesta chestie .. daca ai stii ce char scade exp , si care urca , automat unii ar fi dezavantajati si ar sta toata ziua pe gard devias ..

ramaneti la ideea ca pp este alcatuit din toate characterele , si asa obtineti " cea mai buna exp ",

am incercat party alcatuit din 5 sm , nu era mare dif de exp fata de un pp clasic.

Link to comment
Share on other sites

mai bine ramane tabu acesta chestie .. daca ai stii ce char scade exp , si care urca , automat unii ar fi dezavantajati si ar sta toata ziua pe gard devias ..

ramaneti la ideea ca pp este alcatuit din toate characterele , si asa obtineti " cea mai buna exp ",

am incercat party alcatuit din 5 sm , nu era mare dif de exp fata de un pp clasic.

iti este frica sa nu-ti dau kick?

Link to comment
Share on other sites

din cate am observat eu pe s2 nu prea conteaza rasa ci lvl pe care il au aceste rase.. si poate fii 5bk dar cel cu lvl mai mare va lua exp mai mare.. iar cel cu lvl mai mic v-a lua exp mai mic de ex un bk are 360 si face party cu 4 de 300 v-a luat exp chiar buna ;) asa cred eu ca e :D incearca tu si spunene si noua cum e spor:P

Link to comment
Share on other sites

Guest TsuEU

Daca cauti PP, acesta ar fi: tu lvl mare, restu mic si diversificat :)

Nu stiu daca este asa, dar pe s2 rasele care se spune ca scad exp ar fi DL si MG :-??

Link to comment
Share on other sites

PP= elf (ME), DK (BK), DW (SM)

Restul sunt in plus si dau xp aditional doar in functie de level, cel putin acestea erau setarile originale.

bine da acuma este si DL

include si DL explicatia lu redemption

Link to comment
Share on other sites

deci pa veriunea asta merge:

1 - SM

2 - ELF

3 - BK

de aicea merge mai bine functie de lvl

4 - SM si/sau DL/BK

5 - DL si/sau BK/SM

Sincer sa fiu MG e de evitat si chiar low lvl e de preferat ce am scris la

pct 4 si 5

Am vazut asta in joc

:beer: :beer:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...