Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest ThewBK

Nelamuriri CS

Recommended Posts

Guest ThewBK

Multe discutii si semne de intrebare sunt dupa cs-ul de saptamana asta.

Ne poate lamuri cineva,cum,cei din Addicted,dintr-un hit te omoara ?:P

Daca se poate face ceva..

Link to comment
Share on other sites

Guest L!NU

Tare interesant CSu asta, saptamana trecuta se plangeau ca nu pot trece de noi. Hai ca vedem in cat timp se ajunge pana in castel.

Revin cu filmulete :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest TsuEU

va omorau dintr-un hit pentru ca erau multi, dadeau mai multi in voi si... e mai greu sa ataci decat sa aperi, deci e cam greu sa ajungi cu buffuri pe tine, iar cand dai de un nene full buff iar tu nu, cam asta se intampla :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Spartacus.

asa se paseaza mingea in curtea vecinului :) fiecare cu ce il doare dupa cs :))

Link to comment
Share on other sites

Guest ThewBK

Sa fie asa cei care au folosit sa suporte consecintele

+1

Asteptam si un admin :) si video-ul lui linu

Link to comment
Share on other sites

Guest *ROSY*

va omorau dintr-un hit pentru ca erau multi, dadeau mai multi in voi si... e mai greu sa ataci decat sa aperi, deci e cam greu sa ajungi cu buffuri pe tine, iar cand dai de un nene full buff iar tu nu, cam asta se intampla :)

Erau multi? Stai sa vedem filmuletul cand knavish e singur si trece de toti in primele 5 min. Daca u mai vezi vreun bk pe acolo... ma mir ca nu i-a crapat procesorul. Eu filmulete le voi da direct pe pm la Ody

Link to comment
Share on other sites

Guest Rashta

ce strategie interesanta :) va prezentati un sfert din alianta la CS ca sa-l pierdeti, si acum ne acuzati voi pe noi de speed? ca sa ce? :)

dane,nu cred ca is chiar atat de prost ..dar daca Barosanu nu avea speed eu imi dau delete char si ma pish pe toata munca mea(speed+dinobug)..adica stau intre 3-4 bk full 1 minut si barosanu ma pica din 2 bucati cu MS si BUFF+dintr`o data a renuntat la folosit skill..cum de altfel si bogdan din cate am vazut,dar el a fost mai cu bun simt.

nu e primu cs la care particip,nici eu,nici voi..daca eu as folosi ceva,ai simti diferenta..dar frate,la toate cs`urile de pana acum nu am murit de atatea ori ca la asta.

sper sa se ia masuri,nu ma intereseaza cate capete pica de la noi/voi ,chestia asta e bataie de joc si daca nu se face nimic o sa venim toti cu speed,dinobug si ne "pipi" pe el joc si tot

Link to comment
Share on other sites

Guest TsuEU

Erau multi? Stai sa vedem filmuletul cand knavish e singur si trece de toti in primele 5 min. Daca u mai vezi vreun bk pe acolo... ma mir ca nu i-a crapat procesorul. Eu filmulete le voi da direct pe pm la Ody

Hai mai ca vrem sa vedem si noi :(

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=363954 Rpde trece o sapt.

din pacate tin sa te anunt ca la CS nu conteaza doar rr-urile

organizarea si experienta fiecaruia au un rol important

Adevarat

Link to comment
Share on other sites

Eu am fost la gather si abia la 8 si 25 am intrat in joc. Am jucat pe |boom| , castelul era deja la noi . Diferenta pe Knavish a facut-o PC-ul , cel care a jucat pe bk meu are pc mai bun,se misca altfel jocul . Si data viitoare o sa joc si eu pe laptop ,azi am vzt cu ochii mei diferenta. Restul nu cunosc ,nu ma bag...Alte probleme ,comentarii,bla bla bla ?

Link to comment
Share on other sites

Guest *ROSY*

Eu am fost la gather si abia la 8 si 25 am intrat in joc. Am jucat pe |boom| , castelul era deja la noi . Diferenta pe Knavish a facut-o PC-ul , cel care a jucat pe bk meu are pc mai bun,se misca altfel jocul . Si data viitoare o sa joc si eu pe laptop ,azi am vzt cu ochii mei diferenta. Restul nu cunosc ,nu ma bag...Alte probleme ,comentarii,bla bla bla ?

Da, pacat ca boom era deja ocupat cand ai venit. Nu a zis nimeni ca ai fost u, doar ca cel care a fost pe knavish avea speed. Si mi-e greu sa cred ca din toate calc care te-au filmat, lui ii mergea de 10 ori mai rpd :). Oricum asta nu fotaram nici noi nici voi, o vor hotari tot adminii pe baza a ce se va pune aici sau li se va da pe pm. Bv si lui Barosanu :). Oricum s-a vazut la cs-ul trecut cand ati venit tot serverul si ati avut o singura tentativa de a inregistra. Atunci nu mai avea nimeni pc bun?

Link to comment
Share on other sites

saptamana trecuta erati super tari in gura ... saptamana asta plangeti voi ?

facem cu schimbu ? o saptamana plangem noi una voi ?

ps : old_bk tu puneti shielduri ma ... ca tu cu alea te descurci =))

ce treaba ai tu cu pvp-ul ? ca te bate bk-ul

Link to comment
Share on other sites

Hai mai ca vrem sa vedem si noi :(

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=363954 Rpde trece o sapt.

Adevarat

hai nu mai da citate fara sa si gandesti putin inainte

de la o tentativa de sigilare data trecuta si acum inregistrare in 2 minute e o diferenta foarte mare

ca si atunci si acum ati fost o gramada

dar diferenta s-a vazut clar , mi-e tare greu sa cred ca s-a jucat curat

Link to comment
Share on other sites

Cum explicati ca Barosanul nu se mai oprea din tras ? Va dau doar un fulmuletz sa aveti tema de discutie pana le complilez pe toate ca le pot pune.

http://linu.no-ip.info/linu - Varianta Video

http://linu.no-ip.info/linu/cs1.avi - Pentru Download

Revin si cu restu ce am filmat

da scrie undeva ca tre sa se opreasca din tras sa treci tu ? #-o

si mie imi e tare greu sa cred ca data trecuta sa jucat cinsit :bananadance2: :-j

Link to comment
Share on other sites

Guest L!NU

da scrie undeva ca tre sa se opreasca din tras sa treci tu ? #-o

da, ca iei reflect si te opreste

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...