Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Th3gAm3_SM

Cea mai tare arma de pe server

Recommended Posts

eu zic ca arma http://img684.imageshack.us/img684/6871/screen052318320002.jpg e cea mai tare :bananadance2:

a cui o fi oare? a celui care s-a chinuit sa-i dea 40 rr-uri si care a CUMPARAT-O si care a facut-o +13 , sau a celui care s-a vandut pe 2 beri si a schimbat parola ?

fir-ati ai dreacu de terminati , va mai si laudati cu itemele muncite de altii.

hai afkdnddauignoreokp@

Link to comment
Share on other sites

eu nu inteleg dc tre sa iasa cearta si din topicu asta p motivul ca unu a facut-o si altul a cumparat-o :)

parerea mea este k e o idee interesanta pt cine vrea sa se laude cu ce are sau treburi de genul.

ps: asa da bachus :) care parerea mea k e ce-a mai misto pana acum .. din 2 poze...

Link to comment
Share on other sites

f bine boom:) si alea`s ceva:))

a cui o fi oare? a celui care s-a chinuit sa-i dea 40 rr-uri si care a CUMPARAT-O si care a facut-o +13 , sau a celui care s-a vandut pe 2 beri si a schimbat parola ?

fir-ati ai dreacu de terminati , va mai si laudati cu itemele muncite de altii.

hai afkdnddauignoreokp@

/:) amu dc tre sa te bagi in seama si sa faci cearta aiurea?

Link to comment
Share on other sites

Ce petarde proaste :)),A-ti ajuns sa va laudati cu sceptrul meu :)),vezi baiete ca ala e facut de mn si nu a fost vandut ,doar a fost cumparat un infometat cu 2 beri sa schimbe parola la DL ala .

cine sa laudat? eu am zis doar ca dupa parerea mea e cea mai buna de pe srv, daca tu ai facut`o bv tie :crazy:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...