Jump to content
Razvan

project nata

Recommended Posts

K, habar nu am daca e o stire sau nu, insa e un lucru care mi s-a parut al naibii de interesant: Project Natal; Abia am aflat si eu de el asa ca nu pot spune cateva cuvinte, insa video-ul asta spune destul:

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

Mai multe info pe aici: click

Link to comment

A fost anuntat la E3 in 2009 (acum un an adica).

Si Sony a venit cu un concept interesant pentru PS3. Strategia celor de la MS mi se pare disperata oarecum, ar trebui sa se focuseze pe un next gen console din moment ce 360-ul incepe sa ramana in urma. Dar ma rog, o sa acopere o gramada de casuals cu chestia asta.

p.s. filmul e fake, e clar ca nu e live treaba aia altfel s-ar fi laudat mult mai mult

Link to comment
Guest Alex.R

Credeti ca Microsoft nu are altceva de facut decat sa faca glume?Se lanseaza la sfarsitul anului.Nu este fake nimic.Chiar nu inteleg ce vi se apre asa high tech.Este o camera,un senzor si un microfon.Software-ul este partea spectaculoasa.

Apropo acesta este videoclipul de prezentare a lui "milo".

Videoclip prezentare:

Link to comment

Stim ce este si este fake. Este pre-recorded si ea vorbeste cu un film.

Asteapta tu sa vezi cand o sa iasa daca o sa fie asa.. apoi gandeste-te ca prezentarea asta a fost facuta in 2009.

MAI MULT, desi Microsoft s-a dus cu Natal la E3, l-a prezentat pe "Milo" doar prin filmulete desi aveau posibilitatea foarte misto sa il aduca acolo sa vorbeasca lumea cu el.

Nu zic ca nu se poate sau ca nu o sa fie Natal asa, dar filmuletul ACELA este sigur fake.

E un gimmick de 2 lei.

Link to comment
Guest spanky

eu o sa-mi iau un d-asta si o sa ma plimb in penisul gol prin fata lui

si o sa-i spun ca e adoptat

/win

:rofl1:

tare, cum sa vorbesti cu un TV :lol: asa ceva vedeam la 5 ani in desene animate :D sper sa se realizeze curand chestia asta

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...