Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

-=AlexA=-

Cateva intrebari

Recommended Posts

1. Imi poate enumera seturile de dl cineva? In ordinea defensului.

2. Daca eu folosesc acest cliker cu autopick si stau on, sunt pasibil de suspend?

3. Daca las afk cu acest cliker, dar nu activez autopick ci auto press spacebar (cv de genul) si culege toate itemele din jurul meu sunt pasibil de suspend? (daca imi aranjez itemele/potiunile in inventory va culege iteme ce ocupa 1 singur loc in inventory).

Pentru prima intrebare poate raspunde oricine stie, dar pt celelalte 2 intrebari as prefera sa raspunda un admin :)

Edit: Stiu ca imi veti raspunde ca nu ar trebuie folosit acest cliker, dar stiti cum suntem noi :), ce ziceti sa nu facem aia facem :D

Link to comment
Share on other sites

1. Nu stiu exact dar vin cam asa Light Plate/Dark Steel/Dark master

2. Daca esti on esti pasibil de suspend daca ai activata optiunea move to pick

3. Daca ai activata doar optiunea sa ia din jurul tau fara sa se miste poti sa stai afk linistit daca te prinde iei doar d/c si eventual contor daca esti pe hartile pe care se da

Si nu trebuie sa;ti aranjezi potiunile , clickerul ia de pe jos doar jwl'urile pe care le selectezi

Link to comment
Share on other sites

1. Seturi:Light Plate Set, Adamantine Set, Dark Steel Set, Dark Master Set, Sunlight Set

Arme:Battle Scepter, Master Scepter, Great Scepter, Lord Scepter, Great Lord Scepter

2. da.

3.nu, poti lua ss doar daca esti afk undeva in arena

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...