Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest bogdan87

discuti cu admini

Recommended Posts

Guest bogdan87

as ruga si eu admin sa verifice ce programe ce hack-uri sau folosit duminica asta

la CS,un scan ceva mai detaliat trebuie sa se ia masuri.Stie tot servarul ca aceste hack-uri sunt folosite

de cativa bk nu dau nume rog doar sa se verifice si sa isi primeasca pedeapsa cuvenita.

PS:dovezi pt speed cand bk-ul este full nu ai cum sa demonstrezi

la fel si dino-bug.

As vrea sa stiu se ia masuri pt cei care folosesc sau incepem sa folosim toti.

O zi buna!! :)

Inca odata rog sa nu mi-se inchida topicul aiurea fara raspuns si rezolvare(scan/loguri).

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

si eu sunt curios cum au dat unii combo din 1 hit <<asta e foarte interesant, nu zic nick

lasand la o parte programele lor pt autocombo si autoQ ma intereseaza speed-ul si dino-bug :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

puteai sa dai un pm cuiva din staff in loc sa arunci pe forum cu insinuari aiurea neacoperite de dovezi

dar na , ca de obicei unora le place sa puna paie pe foc

nu am acuzat pe nimeni din Honey draga tyrexel eu atata vreau sa se verifice totul

PS:am dat pm-uri la moderatori dar nu mi-sa raspuns

asa ca am facut topic ca sa vada toata lumea.

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

si eu sunt curios cum au dat unii combo din 1 hit <<asta e foarte interesant, nu zic nick

ce e ala dino-bug?

dino-bug e un bug din dinorant mori mai greu dai dmg mai mare

dar mai bn intra pe google si cauta mai detaliat

PS:tyrexelu nu ai cum sa demonstrezi ca un bk full are speed asta doar la scan sau loguri ies

Link to comment
Share on other sites

nu am acuzat pe nimeni din Honey draga tyrexel eu atata vreau sa se verifice totul

PS:am dat pm-uri la moderatori dar nu mi-sa raspuns

asa ca am facut topic ca sa vada toata lumea.

nu ai dat nume , dar aseara in timpul CS-ului s-a dat trace pe cineva din honey tot la cererea voastra presupun

sa fim seriosi :-j

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

nu ai dat nume , dar aseara in timpul CS-ului s-a dat trace pe cineva din honey tot la cererea voastra presupun

sa fim seriosi :-j

ba omule ti se pare corect ca 5 bk full cu buff+ms si swell sa nu ajunga in camera?

si voi sa stati linistiti?

Link to comment
Share on other sites

ba omule ti se pare corect ca 5 bk full cu buff+ms si swell sa nu ajunga in camera?

si voi sa stati linistiti?

da da am vazut si eu aseara... #-o pica cioaba pe jos ziceai ca e din plastilina. :-?

PS: tirexe organizare cred ca a fost, la partyul in care am fost eu, buff + mana shield si faceam bk de 24-25 de rr

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

din pacate tin sa te anunt ca la CS nu conteaza doar rr-urile

organizarea si experienta fiecaruia au un rol important

ia mai dute drq cu organizare ta cu tot ca ma enervezi eu iti zic ca sigur s-a folosit ceva

si tu o dai la intoarsa voi habar nu aveti sa jucati pe BK si imi ziceti mie ca organizarea a facut tot

da ce imi bat eu capul cu tn...rog un admin sa se verifice logurile sau sa se dea un scan la CS-ul de aseara

Link to comment
Share on other sites

eh....cand erau 3 bk full pe boom si nu murea acum ce zici? am mai vaz din astea si cand venea Gunit tot 3 bk full erau pe el si tot nu crapa.

ei nu au zis nimica, iar tu (nam nimica cu tine cioby) cand vezi ca nu ai sanse sa ajungi in camera il suni pe ija sa intre ca au astia speed? wtf?

Link to comment
Share on other sites

eh....cand erau 3 bk full pe boom si nu murea acum ce zici? am mai vaz din astea si cand venea Gunit tot 3 bk full erau pe el si tot nu crapa.

ei nu au zis nimica, iar tu (nam nimica cu tine cioby) cand vezi ca nu ai sanse sa ajungi in camera il suni pe ija sa intre ca au astia speed? wtf?

nu tin parte nici la cioby nici la bom nici la tyrex ... la nimeni, dar tind sa cred ca ceva ceva a fost, eu bk 12 rr cu pt in care am fost am ajuns de 2 ori la penultimele porti si o data la ultima poarta :> (si asta in decurs de maxim 10 min)

si bk-ii full sa nu ajunga in camera? :-?

Link to comment
Share on other sites

nush, eu am juns de multe ori in camera da m`au omorat ai mei, mai multe ori a ajuns ^Sica^ in camera decat Prutus sau restu si eu nush cum de Andr3y un bk de 9 rr mia dat 1 hit si poc:|

app |boom| trecea prin toti de parca n`ar fi fost nimeni acolo l`am urmarit de la pod, mergea la plimbare, pana nu a ajuns in camera

Link to comment
Share on other sites

mai,nu stiu de ce atat agitatie, cioby nu a dat nimanui in cap, doar a cerut o verificare mai amanuntita , si mai ales ca au fost mai toate char-urile full de pe server si asa mai scapam de cele care fac prostii

nu am vazut ca cioby sa fi spus ca x sau y a facut ceva, sa fie toti verificati, si daca nu se va gasii nimic cu atat mai bine pentru toata lumea

Link to comment
Share on other sites

mai,nu stiu de ce atat agitatie, cioby nu a dat nimanui in cap, doar a cerut o verificare mai amanuntita , si mai ales ca au fost mai toate char-urile full de pe server si asa mai scapam de cele care fac prostii

nu am vazut ca cioby sa fi spus ca x sau y a facut ceva, sa fie toti verificati, si daca nu se va gasii nimic cu atat mai bine pentru toata lumea

cioby e si putin in plus pe serveru asta , daca nu sunt doi la pc , unu sa dea qqqq altu sa traga , e degeaba :)

Link to comment
Share on other sites

Guest AiciContNou

Ciob n`am nimic cu tine dar cred ca defapt u esti f varza ...ma omoara la cs oricare alt bk full din 3 -4 skill`uri eh u nu ma omorai nici dupa 1 min de lupta ..sunt buguri multe nu contest iau cel putin de 3 ori d/c la cs din cauza bugurilor si de multe ori atac in gol (am incercat sa omor pe Dr@cy) si nu am reusit, nu dadeam dmg pe el si era afk langa poarta de intrare in castel.Ti`am zis ai u nush ce draq set/arme de is prastie rau no offence,ori nu ai un pt f bun care sa te aprovizioneze mereu cu ms buff, si toate cele ,iar un bk full fara astea=0 la cs(vb din experienta)

Link to comment
Share on other sites

Guest Marian^

Te mananc fraiere =)) :yum: la orice duel,poti sa ma trezesti si noaptea,mort de somn sa facem duel,tot te bat de te capiez. Poti sa ma venerezi ca sunt ZEUL tau :hail: . Oricum aia a fost bomboana pe coliva de la game =)_, topicul de mai sus adica...sa vada toata lumea pe cioaba ce skill de jucator are el :)))))unu q altu se chinuie sa dea combo.

PS : poti sa iti iei toata familia,sa conectezi 5 tastaturi la calc, tot te bat fraiere =)) esti penal,mult prea penal.

Cand nu puteam noi sa il omoram pe guit,4 bk full pe el si rezista 20 de minute cu noi calare pe el,nu am sarit pe forum cu acuzatii aiurea,dar ce pot sa iti cer tie? printul meu si a lu game zic totul :bananadance2:

Apropo vezi ca aveam si pt cu tn,nu aveam ms buff critical,nimic...mai invata jocu

http://img62.imageshack.us/img62/2708/screen051823250007.jpg

Usor cu limbajul. 3 zile pauza.

Link to comment
Share on other sites

Guest L!NU

GS_CS instabil la numar mare de jucatori. Diferente mari de swell/MS/Buff chiar si DMG/Def (uneori) intre cele 2 servere. Interpreteaza altfel setarile decat GS

Pe langa astrea mai adaug - UnStern nu functioneaza deloc pe GS_CS

din asta intelegi ce vrei :tiphat:

Pe langa QQQ si 1-2-3 pentru combo se pare ca uni mai sunt ocupati si cu tasta CTRL...

http://img139.imageshack.us/img139/6567/screen052322000000.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...