Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bazaltu

drop jemstone

Recommended Posts

Se poate introduce ca din Box of Heaven sa pice gemstone???? Pe alte servare asa este.........

Asteptam un raspuns pro???? Ce zice staful Linkmania se poate?

Cine este pentru lasati o amprenta va rog........... :pray: :pray: :pray:

Link to comment
Share on other sites

Pica destul de des gemstone si nu se va introduce in box.

Pe langa faptul ca pica in dev 2 si 3 ceea ce te face sa te intrebi la cat de bine e setat svrul o.O (hint: kanturu event -> refinery -> gemstone = JoH, de ce nu pica numai in kanturu?) trb sa te gandesti si la alt aspect. Am niste boots, am bagat pana acum ~50 de JoH in ele, rezultatul, sunt simple, nu mi-a iesit optiunea dorita.

Un exemplu de cum a decurs transformarea a 11 gemstone: 6 au picat la transformare ( doar era 80% sansa sa iasa :> ) 4 nu au dat optiune cand le-am bagat in bocanci si 2 au dat optiune de rahat :> Asa ca m-am dat batut cu gemstone si joh-ul vietii.

Link to comment
Share on other sites

am stat 6 ore devias 2 pt 3 gemstones care or picat la optiuni deci nam facut nimic..............nu neaparat sa pice din box of heaven da un + la drop rate nu ar strica

Link to comment
Share on other sites

Guest Tsu^_^pui

mie mia picat in 5 minute 2. depinde si de noroc sa sti

si dupa alea 5 minute, cate au mai picat?

Link to comment
Share on other sites

deci o expunere buna a dat Tsu_Xing

Sunt de acord sa fii nemultumit ca el.

Nu ma obosesc sa scriu si pe a mea, rugam luati in seama

macar un drop mai bun daca se .....

:tiphat: :tiphat: :tiphat: :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

daca nu ai timp si rabdare sa stai sa le adunic clar ca nu pica

alti dc au cu sutele ?

contra

puneti toate la PG si nb

Link to comment
Share on other sites

Guest Me,Myself and I

Contra...Mie mi se pare ca pica destul de des...mai ales in devias 2 si 3...Acum tzine si de norocul fiecaruia

Link to comment
Share on other sites

drop-ul la gemstone este destul de bine setat. eu am bagat in setul meu peste 300 de joh-uri ca sa reusesc sa fac optiunea dorita. prin urmare, nu oricine are set complet pe serverul asta. e super bine asa. munceste daca vrei sa ai ceva.

Link to comment
Share on other sites

drop-ul la gemstone este destul de bine setat. eu am bagat in setul meu peste 300 de joh-uri ca sa reusesc sa fac optiunea dorita. prin urmare, nu oricine are set complet pe serverul asta. e super bine asa. munceste daca vrei sa ai ceva.

corect de aceasi parere :cool2:

Link to comment
Share on other sites

normal cine s-a rezolvat dupa mine sa moara toate caprele?? sau vecinii??

deci am omorat 45 de joh sa completez damage decreament la 2 iteme din set si nam reusit

(40 Joh cumparate 5 facute de mine)

:banghead::banghead::banghead:

Link to comment
Share on other sites

dupa parerea mea este destul de nasol setat serverul, gemstone ar trebui sa pice doar in kanturu 1,2,3 (ca doar e kanturu event). sa nu mai vorbim de cum e setat dropul la bok ( 3 riscuri pe invazie - nu prinzi golden, nu pica bok, nu pica item din bok, nu iau in calcul itemele cu mana zen hp.. ca ai umple serverul de ele)

pro pentru marirea dropului la gemstone, dar sa pice doar in kanturu:P

Link to comment
Share on other sites

Faptul ca alte servere au setat asa nu este un argument ca ar trebui sa fie pe linkmania la fel.

Optiunea este una in plus, o chestie de "finete" ca sa zic asa, si nu trebuie sa o aiba toata lumea.

Sugestie respinsa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...