Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Allen

pt Redemtion !

Recommended Posts

Guest Allen

Repede dai suspend pt . neimplicare aici ..... http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=363247

Unde ai lipsit aici sa te implici si sa iti faci treaba ? au trecut zile bune si liniste de mormant, ma voi santeti femei sau ce dracu ?

Da frate si in ala vechi si in ala nou si in ala cunoscut si in ala necunoscut la fel, altfel pari total partial , a se vedea moderatul (oricare ), nu va mai dati tari aiurea si dati ss pt. nimic si unde este clara treaba o lanbariti !

Halal rezolvare !!! http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=361440

Ai rezolvat ss pt mine in mai putin de 12 ore :), hai ca santeti betoneli.

P.S. poti sa dai si acum ss cat vrei ca oricum esti predispus ! Nu fi dur cu cine nu trebuie , fi dur si tu si ceilalti cu toti la fel, altfel ramaneti fara respect din partea noastra.

Pa.

Link to comment
Share on other sites

20 de zile pauza pentru limbaj.

Daca ai fi fost atent, ai fi observat ca nu eu am raspuns in al 2lea topic pe care l-ai mentionat. Nu sunt eu responsabil de faptul ca unii dintre colegii mei decid sa fie mai indulgenti sau ca nu precizeaza ca au acordat warn/suspend pentru cei neimplicati.

Atat timp cat ai incalcat regulamentul si ai fost sanctionat pentru asta, nu vad de ce ai avea vreun motiv sa te plangi. Din pacate partea cu "capra vecinului" nu merge cand incerci sa "discuti" cu mine.

Daca ai vreo nemultumire legata de un alt moderator in afara de persoana mea poti folosi cu incredere functia de mesaj privat catre acea persoana sau sa folosesti topicul facut special pentru aceasta pentru Plangeri impotriva moderatorilor.

PS: Cuvantul "partial" este folosit gresit in acest context, probabil te gandeai la "partinitor".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...