Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Worf

o sugestie mica

Recommended Posts

Sunt sigur ca sugestia mea va fi imediat respinsa da am zis ca merita macar sa va fac sa va ganditi la idee

e vorba de itemele exe de 380 care numa in CS se fac adica doar alianta honey si alianta HH ca restu nimeni nare asa ceva exe.

Idea este urmatoare

Se poate face(si aici intreb) Se poate face sa pice din bossu de la belgass iteme exe 380 nu tot timpu neaparat dar macar o sansa mica? din ala pica numa ashcrow tot timpul

Aici vine si minunata fraza "vrei iteme exe 380 castiga CS"

total de acor dar din cate stiti pe acest server nu exista guild care sa tina piept la HH sau Honey (respect pt munca lor) dar nu mi se pare prea corect sincer.....

Majoritatea nu joaca pt CS joaca sa faca full si PVP dupa cum prea bine stiti si in cazul asta de vrei sa faci duel cu unu cum ar fi mike4ever care e exe 380 panan dinti un bk full stats cu GD lk dd nu are sanse

Acuma na asta am vrut sa zic si ramane la aprecierea voastra

Link to comment
Share on other sites

1) items de 380 nu sunt unse cu miere

2) nu vin cu 3 optiuni, majoritatea sunt cu hp sau mana

3) cu un set dd+hp/dd+refl ai mari sanse sa maturi pe jos cu cineva cu un set de 380 (daca sti sa mai arunci un joh si ceva hrs in el)

Link to comment
Share on other sites

Asta este toata ideea itemelor de 380. Sa fie premiu pentru cei care lupta sa detina CSul si nu sa le aiba toata lumea.

In plus cu un set +13 ca cel zis de tine maturi pe jos cu un BK cu set 380 pe el +9 (e aproape imposibil sa faci set 380 +13 si cu optiuni bune).

Link to comment
Share on other sites

pana iti iese un item 380 cu optiuni bune, ca nu iese ce item vrei tu, iese aiurea deci pana iese cu optiuni bune

credca bagi peste 1k de b si s si restu:) deci nu e chiar asa de usor

la fel a fost si cu ancientele acuma n`au pret:) nu cred ca ar vrea lumea sa se bata aiurea pentru castel daca tot pot face rost de iteme 380 numa jwl sau poh sa aiba, TU ai fi de acord? nu cred....

Link to comment
Share on other sites

Asta este toata ideea itemelor de 380. Sa fie premiu pentru cei care lupta sa detina CSul si nu sa le aiba toata lumea.

In plus cu un set +13 ca cel zis de tine maturi pe jos cu un BK cu set 380 pe el +9 (e aproape imposibil sa faci set 380 +13 si cu optiuni bune).

exista deja set 380 lk DD +9+10 si BB lk edr lvl 20 2%+inca ceva op nu dau nume cine le are stiu ei care sunt aia :)

Idea era sa fie o sansa cat de cat egala pt toti ca in ziua de azi nu oricine castiga Csu.

oricum vb in numele serverului nu ca o favoare pt mine ca is prea mic sa omor si bossu de belgass , ca sa nu ziceti ca mar favoriza pe mine chestia asta

Link to comment
Share on other sites

exista deja set 380 lk DD +9+10 si BB lk edr lvl 20 2%+inca ceva op nu dau nume cine le are stiu ei care sunt aia :)

Idea era sa fie o sansa cat de cat egala pt toti ca in ziua de azi nu oricine castiga Csu.

oricum vb in numele serverului nu ca o favoare pt mine ca is prea mic sa omor si bossu de belgass , ca sa nu ziceti ca mar favoriza pe mine chestia asta

Nu suntem intr-o comunitate colectivista, worf, ci intr-una bazata pe "capitalismul salbatic" ^_^. Daca vrei neaparat poti face rost de iteme de 380 si fara sa fii in respectivele guilde, iti dai singur seama cum.

Link to comment
Share on other sites

Nu suntem intr-o comunitate colectivista, worf, ci intr-una bazata pe "capitalismul salbatic" ^_^. Daca vrei neaparat poti face rost de iteme de 380 si fara sa fii in respectivele guilde, iti dai singur seama cum.

imi dau seama :)

oricum ma bucur macar ca ai inteles idea la ce m-am referit, si ca nu sa dat closed cu un raspuns monoton :P

Link to comment
Share on other sites

Aici vine si minunata fraza "vrei iteme exe 380 castiga CS"

total de acor dar din cate stiti pe acest server nu exista guild care sa tina piept la HH sau Honey (respect pt munca lor) dar nu mi se pare prea corect sincer.....

Majoritatea nu joaca pt CS joaca sa faca full si PVP dupa cum prea bine stiti si in cazul asta de vrei sa faci duel cu unu cum ar fi mike4ever care e exe 380 panan dinti un bk full stats cu GD lk dd nu are sanse

Te asigur eu daca in afara de CS ar mai fi din alta parte sa procuri iteme de lvl 380 ...totzi cu charuri full ar fi acolo .

Crezi ca daca una din aliantele alea 2 care deztine CS-ul avem toti seturi de 380 lvl ? ...e foarte greu sa imbraci o alianta intreaga cu seturi de lvl 380 .....

Mi-ar place si mie sa pice si din alta parte ..dar slabe sanse

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest DarthYoda

Am si eu o intrebare, cu LOrd mix se pot face iteme de 380 cu ce optiuni ?

Ex lk edr 2% lvl / sau lvl 2% lvl speed ?

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare, cu LOrd mix se pot face iteme de 380 cu ce optiuni ?

Ex lk edr 2% lvl / sau lvl 2% lvl speed ?

ies iteme cu minim 2 si maxim 4 optiuni , lk e optional (adica Dzeu cu mila)

acum poti sa iti dai seama care-s alea 4

legat de sugestia in sine : daca s-ar baga drop la balgass 380 exc ce farmec ar mai avea alea 2 ore pt cele 3 aliante de pe server care se bat in fiecare saptmana? deja ancientele nu mai sunt un lux de cateva luni bune (CC-ul le-a stricat , era normal sa ramana doar in lot) daca si astea 380 ar mai pica in alt parte atunci pt ce sa te mai agiti la cs?

oricum seturile astea sunt mai mult de "fite" pt ca orice set +13 cu opt bune e peste un set din asta 380 +9

Link to comment
Share on other sites

ies iteme cu minim 2 si maxim 4 optiuni , lk e optional (adica Dzeu cu mila)

acum poti sa iti dai seama care-s alea 4

legat de sugestia in sine : daca s-ar baga drop la balgass 380 exc ce farmec ar mai avea alea 2 ore pt cele 3 aliante de pe server care se bat in fiecare saptmana? deja ancientele nu mai sunt un lux de cateva luni bune (CC-ul le-a stricat , era normal sa ramana doar in lot) daca si astea 380 ar mai pica in alt parte atunci pt ce sa te mai agiti la cs?

oricum seturile astea sunt mai mult de "fite" pt ca orice set +13 cu opt bune e peste un set din asta 380 +9

cu anticele e bine ca s-au bagat in cc ... asa makr si cei mici cateodata mai au sansa sa ia cate ceva .... si asa pica mai greu antice bune in cc ....

insa cu itemele 380 is de acord cu restul oamenilor .... altfel nu si-ar mai avea rost cs-ul

Link to comment
Share on other sites

Guest DarthYoda

ies iteme cu minim 2 si maxim 4 optiuni , lk e optional (adica Dzeu cu mila)

acum poti sa iti dai seama care-s alea 4

Nu stiam sigur si de aia am intrebat, ca am vazut pe server un bone blade lk edr 2% speed :)

Link to comment
Share on other sites

cu trecerea timpului vor aparea si itemele exe de lvl 380 pe piata,

asa a fost la inceput si cu ancc, nu gaseai niciunde... iar treptat, odata cu trecerea timpului au inceput sa apara pe piata (foarte scumpe la inceput) , si akm intrun final sunt fff ieftine.

Bineinteles, nu o sa fie la vanzare itemele de 380 cu opt bune bune, parerea mea o sa fie cele cu opt naspete(deja am vazut ca se vandeau vreo 2 -3 iteme)

Cat despre sugestia ta sunt contra, aceste iteme de 380 doar detinatorii castelului ar trebui sa faca rost de ele.

Iar in ceea ce priveste faptul ca doar hh sau honey au cele mai mari sanse la castel te contrazic total, a aparut pe scena si addictedul si implicit altii care acum au de unde sa isi procure iteme de 380 exe, si inca odata incet incet o sa devina tot mai multe caractere full, aliante se vor forma si se vor destrama intruna, iar finalul acestei DB nu va fii eternul razboi dintre HH si Honey cum toata lumea este obisnuita, ci va fii un macel intre 4-5 aliante.

Link to comment
Share on other sites

La inceput de db cine avea un set evis sau anubis era rege

Acum ancient sunt pe toate gardurile

Acuma a venit timpul itemelor 380 care sunt rare ,dar cu trecerea timpului va fi plin si de ele.

Daca sugestia ar fi acceptata atunci nu ar mai avea rost cs-ul.

Iar mie personal nu imi plac seturile 380,armele 380 imi plac .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...