Jump to content
Guest dnd, la munte cu doua minore

Dnd, la munte vs ic.sys

Recommended Posts

voiam sa iti raspund la mesaj dar, avand in vedere ca ai avut limbaj de animal in PM-ul trimis catre mine, nu-ti pot raspunde pentru simplul fapt ca nu inteleg acel limbaj al cabalinelor. data viitoare cand vorbesti cu mine incearca limba noastra a homo sapiens, cu calm si frumos fara sa jignesti pe nimeni ca eu nu am facut asta fata de tine. :bye:

Link to comment
Share on other sites

Guest dnd, la munte cu doua minore

in primul rand, nu stiu daca la tine la tara cabalinele (caii pe limba noastra, a homo sapiens) te fac pe tine "bou", dar daca da.. pare rau (nu stiu in ce categorie te incadrezi tu cand injuri cu baietzajii avand in vedere ca eu sunt animal pt folosirea cuvantului "bou") . in al doilea rand, trebuia sa te simti jignit, asta era ideea.. pt ca, data viitoare cand mai postezi o sa te gandesti de doua ori daca ATINGI (macar pe aproape) ideile expuse de un alt user. faptul ca eu am scris un lucru EXTREM DE SIMPLU (cum ca tin mana pe langa corp cand vbesc la telefon) si tu ai inteles exact opusul, eh atunci, nu stiu care e animalul dintre noi doi...

Link to comment
Share on other sites

in primul rand, nu stiu daca la tine la tara cabalinele (caii pe limba noastra, a homo sapiens) te fac pe tine "bou", dar daca da.. pare rau (nu stiu in ce categorie te incadrezi tu cand injuri cu baietzajii avand in vedere ca eu sunt animal pt folosirea cuvantului "bou") . in al doilea rand, trebuia sa te simti jignit, asta era ideea.. pt ca, data viitoare cand mai postezi o sa te gandesti de doua ori daca ATINGI (macar pe aproape) ideile expuse de un alt user. faptul ca eu am scris un lucru EXTREM DE SIMPLU (cum ca tin mana pe langa corp cand vbesc la telefon) si tu ai inteles exact opusul, eh atunci, nu stiu care e animalul dintre noi doi...

iti place sa pui paie pe foc ee? in primul rand nu stii daca stau la tara sau nu. in al 2-lea rand din momentul in care m-ai jignit primul pot sa vorbesc sau NU in ce limba vrea muschiu meu. pentru mine o persoana normala aproape de 100 % NU scoate un astfel de cuvant nici cand e nervos. e doar un forum iar prin a jignii pe altul ca tu esti smecher nu faci decat sa te injosesti. sa nu crezi ca daca mi-ai zis "bou" prin PM eu o sa te pup in cur pe forum si sa zic "vai..scuze ca nu am fost atent la acel topic si am gresit" keep dreaming tata in continuare..cu mine nu merge

Link to comment
Share on other sites

Guest dnd, la munte cu doua minore

ba, nu ma intereseaza. eu ti-am explicat: eu am zis sus, tu ai inteles jos, asta spune ceva despre o persoana. atat iti reprosez.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...