Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SirVic[RO]

cum?

Recommended Posts

pacat ca ai scris dabea acu' , am luat dark night dala dk cum zic astia..

ok.. acuma ce trebuie sa mai fac inloc sa dau cu toporu in maimutoi daia sau in ciori? Adica , unde vand merele alea sau ce mai am adunat eu depe jos.. Si care e treaba cu clickerele sau chestiile de adunat dalea depe jos?

Link to comment
Share on other sites

' date='May 19 2010, 09:08' post='5093091']

pacat ca ai scris dabea acu' , am luat dark night dala dk cum zic astia..

ok.. acuma ce trebuie sa mai fac inloc sa dau cu toporu in maimutoi daia sau in ciori? Adica , unde vand merele alea sau ce mai am adunat eu depe jos.. Si care e treaba cu clickerele sau chestiile de adunat dalea depe jos?

Nici nu te-ai apucat bine si deja vorbim de clickere ce aduna automat de pe jos? :lol: Genul asta de licker este calea cea mai directa spre un suspend de 40 de zile asa ca nu te-as sfatui...

Merele iti cresc HPul odata mancate, ca sa nu te omoare "maimutoii si ciorile". Cauta pe server si intreaba lumea. Sigur o sa gasesti pe cineva doritor sa te ajute sa-ti explice.

Link to comment
Share on other sites

la lvl 150 faci questul care consta din 2 pasi: prima data trebuie sa gasesti scroll of the emperor, dupa asta broken sword in cazul tau.

ca sa faci questu nu ai voie sa ai party, si trebuie sa te duci la priest of sevin in devias, e langa o carutza situata in devias la iesirea spre sus

Link to comment
Share on other sites

' date='May 20 2010, 00:15' post='5095758']

ok.. Si mai e ceva , de ce cand intru in alt tab , adica in minimize mi se inchide jocul?

daca e minimize nu ti se inchide, doar dispare:) e pentru cei care joaca de la servici sa nu vada sefu, deci nu ti se inchide

Link to comment
Share on other sites

ai windows 7 sau vista? ca daca da atunci trebuie sa dai run as administrator

am windows vista , uitate cum face , fac acu un video .

boom daca nu vrei sa ma ajuti nu mai posta te rog.

pfoai nu reusesc sa uploadez pe youtube ... inca incerc , nu aveti solutii?

Trebuie neaparat sa ies din joc cand vreau sa ma uit la ceva pe forum sau ?

Link to comment
Share on other sites

' date='May 19 2010, 08:08' post='5093091']

pacat ca ai scris dabea acu' , am luat dark night dala dk cum zic astia..

ok.. acuma ce trebuie sa mai fac inloc sa dau cu toporu in maimutoi daia sau in ciori? Adica , unde vand merele alea sau ce mai am adunat eu depe jos.. Si care e treaba cu clickerele sau chestiile de adunat dalea depe jos?

merele le vinzi noria

scrii Vand MERE PERE si ce mai ai adunat tu si oamenii iti dau iteme pe merele alea :)

cand dai cu toporul in ciori dupa ce moare cioara trebe sa'i iei o pana si sa i'o dai lui voodoo, ii dai pm si ii spui ''Hustle ti'am adus pana da'mi lvl''si'ti da 1 lvl asa tre sa faci de fiecare data cand omori o cioara, dupa te duci la ingerul din devias in biserica scrii Respect de 3 ori si iti da o arma

sper ca ti'am fost de ajutor :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

mie nu asa imi face, daca vrei full screen asa sa ai:) da vezi ca o sa ti se vada bara de la windows si no sa vezi coordonatele, F11 F12 asa o sa mearga cred:) incearca cu windowsmode bifat

Link to comment
Share on other sites

' date='May 20 2010, 21:24' post='5098066']

pai da ... dar eu vreau full screen ? Voua la fel va face? Cand steti in fullscreen si vreti alt+tab?

Seteaza rezolutia la launcher 640x480

Seteaza rezolutia la monitor la 1024 by 768 pixels

Folosesti ALT+SHIFT+TAB nu ALT+TAB

Ca sa iti apara mu-ul pe mijloc bifezi window mode de la launcher.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...