Jump to content
BeautifulMind

Threesome ?

Recommended Posts

depinde cat este de veche relatia dintre mine si ea, daca suntem impreuna de cateva zile/o saptamana probabil as accepta dar cu un prieten ales de mine, dar daca am ajuns sa o iubesc cu siguranta nu as accepta decat daca ar veni ea cu o prietena :> ^_^

Link to comment
Share on other sites

Cum ai reactiona daca prietenul/prietena ti-ar propune s-o faceti in 3 cu inca un/o prieten/a ?

Prietena iti propune sa mai aduci un amic.Ai suporta s-o vezi....in/cu altul ?

nu

Dar daca n-ar fi vorba de prietena voastra ci o cunostinta v-ar propune tie si prietenului un threesome, ati accepta? :>

'the fuck? de ce? pot sa dau de pasarica si singur. si pe aia n-o impart

Link to comment
Share on other sites

Bai superstar,ce ai de gand tu cu Lemonade ? =))

Intrebarea e ce am eu de gand cu el :3some:

^ Joking :))

On: Daca sunt eu, el si inca o tipa, nu e ok ca sunt cam geloasa. Daca sunt eu cu el si cu inca un tip nu e nici asa ok (exista momente in care probabil o sa mi se "scoata ochii" cu chestia asta si in plus daca doresc pe altcineva, pot sa ma despart de prieten si sa ma duc la celalalt). Maybe swinging (doar de incalzire, apoi revin la partener :> )

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea e ce am eu de gand cu el :3some:

^ Joking :))

On: Daca sunt eu, el si inca o tipa, nu e ok ca sunt cam geloasa. Daca sunt eu cu el si cu inca un tip nu e nici asa ok (exista momente in care probabil o sa mi se "scoata ochii" cu chestia asta si in plus daca doresc pe altcineva, pot sa ma despart de prieten si sa ma duc la celalalt). Maybe swinging (doar de incalzire, apoi revin la partener :> )

Aaa, acum o dai pe swinging si cand (indirect) ti se propusese: omgzz, not meh!

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea e ce am eu de gand cu el :3some:

^ Joking :))

On: Daca sunt eu, el si inca o tipa, nu e ok ca sunt cam geloasa. Daca sunt eu cu el si cu inca un tip nu e nici asa ok (exista momente in care probabil o sa mi se "scoata ochii" cu chestia asta si in plus daca doresc pe altcineva, pot sa ma despart de prieten si sa ma duc la celalalt). Maybe swinging (doar de incalzire, apoi revin la partener :> )

Un numar de telefon,poate trec prin bucuresti =))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...