Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cenzura

info

Recommended Posts

Guest xplord

se poate. Nu screenshot direct in MU, dar se poate.

Poti folosi FRAPS, [filmeaza, face screenshoturi] chiar si in trial mode.

La screenshoturi poti selecta orice tasta doresti sau combinatie pentru screenshot...Si unde sa mearga, desigur^^

Link to comment
Share on other sites

se poate. Nu screenshot direct in MU, dar se poate.

Poti folosi FRAPS, [filmeaza, face screenshoturi] chiar si in trial mode.

La screenshoturi poti selecta orice tasta doresti sau combinatie pentru screenshot...Si unde sa mearga, desigur^^

folosind fraps nu obtii acelasi lucru , nu iti apare data , ora , nume caracter etc prin urmare printurile facute cu fraps nu sunt acceptate ca probe la plangeri

Link to comment
Share on other sites

Guest xplord

asta nu stiam, desi intr-un fel ai dreptate... Print screen e ... ciudat amplasat, s-a intamplat, si nu odata, in loc de Screenshot sa dau SHUTDOWN care e lipit de buton, un pic mai sus...

Link to comment
Share on other sites

Il downloadzi, dezarhivezi, intri in el. Iti apare o tastatura, apesi butonul care vrei sa-l inlocuiesti, apoi la Remap selectezi butonul cu care vrei sa-l inlocuiesti. Dai save, si iti va cere sa restart, ceea ce vei face.

Link to comment
Share on other sites

Il downloadzi, dezarhivezi, intri in el. Iti apare o tastatura, apesi butonul care vrei sa-l inlocuiesti, apoi la Remap selectezi butonul cu care vrei sa-l inlocuiesti. Dai save, si iti va cere sa restart, ceea ce vei face.

:tiphat: ...Am luat mapkeybord si am inlocuit tasta Pri cu tasta q si nu merge print-ul daca apas q ....de ce oare ? ?? :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

asta nu stiam, desi intr-un fel ai dreptate... Print screen e ... ciudat amplasat, s-a intamplat, si nu odata, in loc de Screenshot sa dau SHUTDOWN care e lipit de buton, un pic mai sus...

eu am scos butonu de sleep si ala de shutdown de pe tastatura. poti face si tu acelasi lucru.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...