Jump to content
Random Hero

Elixirul tineretii? Va fi pe piata pana in 2012

Recommended Posts

Sa inteleg ca dupa ce s-a nascut, timp de 20 de ani nu a mai crescut si nu s-a mai dezvoltat deloc, nici fizic nici psihic? Daca da, atunci nu am folosit corect cuvantul nanism, dar vrei sa spui ca e ok sa iei "elixirul tineretii" si sa-l folosesti pentru a mentine oamenii mai tineri de la fata respectiva (care are in mod sigur probleme cu hormonii)?

Probabil ca s-a dezvoltat mult mai incet decat ar fi normal, organismul ei imbatraneste mai lent decat ar fi normal sau s-a oprit imbatranirea la un anumit punct in viata ei, destul de timpuriu (putin probabil). Daca se dovedeste ca poate actiona ca "elixir al tineretii" de ce nu s-ar face asta, cat timp persoana respectiva e de acord?

Link to comment

Sa inteleg ca dupa ce s-a nascut, timp de 20 de ani nu a mai crescut si nu s-a mai dezvoltat deloc, nici fizic nici psihic? (Preferam sa-mi raspunda Anky, pentru ca ea a vazut documentarul :D )Daca da, atunci nu am folosit corect cuvantul nanism, dar vrei sa spui ca e ok sa iei "elixirul tineretii" si sa-l folosesti pentru a mentine oamenii mai tineri de la fata respectiva (care are in mod sigur probleme cu hormonii)?

Pana acum nu s-a dscoperit exact ce problema are tocmai de aceea nu i-au gasit si tratamentul potrivit, dar este important ca datorita ei stiinta va evolua. :)

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...