Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

krauss

Tentativa de revitalizare MG pe ene

Recommended Posts

MG pe energy

Pt revitalizarea MG-ului pe energy care e varza cu carne impotriva oricarui caracter, nu se poate debloca skill damage? adica sa nu mai ramana la 200%? sa i se puna un prag maxim mai mare macar, chiar daca nu cu mult dar sa aibe ceva in plus, astfel power slash sa nu mai depinda in exclusivitate de strenght...

Link to comment
Share on other sites

acest lucru ii creste sansele de a putea avea un duel decent cu un sm dat fiind faptul k se teleporteaza inainte sa dai cu aqua si cu lightning tre sa ai precizie fiind singurele vraji cu range-ul ice storm-ului si decay-ului, vraji foarte bune in pvp, cometfall-ul care seamana cu ele avand range doar 2

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

la mobi dai dmg normal .... dar la pvp dai dmg de tot rahatu

Link to comment
Share on other sites

mg e caracter de strenght zic eu, dar aici care isi face mg vrea sa fie holder, si nu sunt cautati mgii pe strenght, pe ene e naspa:) si gaionu daca te uiti bine e pentru strenght, da e bun si pentru mg pe ene

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

ar trebuie sa faca si mg sa fie caracter pt pvp sa omoare si el macar elfele

:D

Link to comment
Share on other sites

MG pe energy

Pt revitalizarea MG-ului pe energy care e varza cu carne impotriva oricarui caracter, nu se poate debloca skill damage? adica sa nu mai ramana la 200%? sa i se puna un prag maxim mai mare macar, chiar daca nu cu mult dar sa aibe ceva in plus, astfel power slash sa nu mai depinda in exclusivitate de strenght...

mei acum sincer

ai mg full?

ai vazut cat are power slash dps?

daca mg-ul ar avea skill rise ca la bk....(probabil nu ai jucat pe un sv fantoma sa vezi asta)

1- ar da un dmg de peste 500k

2-nici un char nu l-ar mai putea bate..

si nusht cum voi spune-ti ca nu bate...cand eu pe toti ii aud ca bate cu mg-ul ba elfa ba dl ..

Link to comment
Share on other sites

dl-ul il bati foarte usor daca ai un set full reflect, iar pe elfa o bati fiindca nu are nevoie de a se misca cand se lupta. incearca tu cu un mg sa bati un sm(sa aibe maxim rr-urile tale), si ai sa vezi ce iese....

Link to comment
Share on other sites

De aceea am si specificat sa nu i se dea rise la maxim, macar sa faca un 300-400% sa nu fie nici prea bun ca dupa bate la ochi, dar sa aibe o sansa decenta intr-un pvp impotriva la orice caracter.

Ca pe serverele pirat cu skill damage deblocat da 500k dmg care presupun k e dat impotriva mobilor...

ai vazut ce defense slab are? si ce vitality slab? pt fiecare punct de vitality pus mg-ul primeste 2 puncte hp

Link to comment
Share on other sites

De aceea am si specificat sa nu i se dea rise la maxim, macar sa faca un 300-400% sa nu fie nici prea bun ca dupa bate la ochi, dar sa aibe o sansa decenta intr-un pvp impotriva la orice caracter.

Ca pe serverele pirat cu skill damage deblocat da 500k dmg care presupun k e dat impotriva mobilor...

ai vazut ce defense slab are? si ce vitality slab? pt fiecare punct de vitality pus mg-ul primeste 2 puncte hp

asa e+1

faceti frate mgul putin mai bun ca e praf rau

Link to comment
Share on other sites

Guest ciuciubanii

pai si care e spilu ,vreti sa faca mg sa bata sm? pai si atunci de ce sa nu faca si sm sa bata bk? ca sa fie treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

pai si care e spilu ,vreti sa faca mg sa bata sm? pai si atunci de ce sa nu faca si sm sa bata bk? ca sa fie treaba buna.

El cam acolo bate dar lasati voi pretentiile de o parte pt ca sm si mg se bat intens la full adica duc o lupta f corecta, multumiti`va ca omorati elfii si dl`i pt ca niciunul din toate caracterele nu are avantajul de a se face full sts asa de rpd

Link to comment
Share on other sites

nu, daca era asa nu aveam probleme, dar iti iei f usor bataie k mg pe ene de la un sm chiar mai mic, singurele lucruri care le poti folosi impotriva acestuia este aqua beam si lightning care am argumentat mai sus dc nu sunt foarte bune impotriva sm-ului

Link to comment
Share on other sites

Da stiu ce vrei u sa spui dar dak va mareste rise dmg va creste si la la ts sau power slash si automat ca veti batea sm`i si sa nu imi spui u mie acu ca defapt te gandesti la un duel pe ene la mg pt ca toata lumea stie ca mg`u este doar holder pe ene si damager la pvp pe str...si inca cv nu te obliga nmn sa iti faci mg`u pe ene,este ca si in cazul elfelor dak vrei duel fati`l pe str elfele care vor scandal si`au facut caracter pe agi ,si ce trebuia sa spuna? "dom`ne dati`ne si noua mai mult dmg / defence per buff`uri la cateva puncte adaugate la ene" , ca vreau sa fiu si suport si dmg`er "

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...