Jump to content
ic.sys

Petitia on-line Realitatea.net

Recommended Posts

cred ca ati auzit cu totii sau majoritatea de petitia asta. semnati si dati mai departe sa ajunga la cat mai multi oameni. cei care o duc prea bine si arunca cu bani sigur nu se vor deranja sa semneze si ei sa reducem din banii celor ce ii folosesc in nestire. mai multe comentarii n-au rost. linkul vorbeste de la sine.

http://www.realitatea.net/petitie-online--...5_semneaza.html

Link to comment
Share on other sites

Am semnat si eu, poate poate se intampla naibii ceva si se redreseaza tara noastra, nu sa creasca TVA-ul la 25%, sa scada salariile parlamentarilor cu 25%!

=))))))))

Da ma , sa stii ca o sa se sperie Basescu cand o sa vada 50k voturi ahahah .

Chiar crezi ca ii pasa ? Ca le pasa la vreounu de acolo ? S-a dus perioada alegerilor , gata cu 'good boys ' .

Link to comment
Share on other sites

Guest stefteo21

O sa le tremure chilotii cand o sa vada asa petitia facuta de Realitatea in care orice copil cu timp liber si ip dinamic poate inregistra 500.000 de voturi si sigur isi vor da demisia cam 100 de parlamentari si vor preda averea statului sa iasa din criza, iar pensiile se vor mari cu 50%..

Votati-votati ca le faceti nr de vizatori unici la aia de la realitatea pe site..

Link to comment
Share on other sites

aham da... :( uite ca nu m-am gandit la asta. fara CNP e aiurea...dar na... in tara nimanui macar un nimic mai mare sa facem si noi...sa fim bagati in seama prin nimicuri daca romanii importanti care fac lucruri bune nu sunt luati in seama.

Link to comment
Share on other sites

ai semnat? esti major? nu esti? du-te tare

eu urasc tara asta si nu ma intereseaza de cine o mai conduce, cine fura, w/e, am ajuns ca un caine, vreau doar bani, nu ma intereseaza ce fac, unde fac, vreau bani. si acum ca am primit ce mi-am dorit, vreau mai multi bani iar apoi si mai multi bani. cand stai si te fute tara 8 luni si trimiti 300~ de cv-uri fara sa-ti dea cineva o sansa vezi atunci ce spume-ti ies din gura.

deci majoritatea de mai sus o duceti bine, stati fara stres :))

Link to comment
Share on other sites

Ce dracu ...caterinca si pe astia de la Realitatea.Fac asta pentru reclama , petitia rahatului verde pe care nu o va lua nimeni in seama , incetati sa mai votati sau sa mai semnati asemenea porcarii chiar si online.Dupa aia ..domne ce actiuni de rahat au astia de la Realitatea bla bla ...voi sunteti aia care ii incurajati ...chiar si prin tampenia de mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Ce smecheri sunt astia de la realitatea, profita de pe spatele nostru ca trecem prin vremuri grele si ei fac emisiuni pe tema asta, acu si petitii pe site-ul lor, de pe care ei scot sute de mii de euro din publicitate..

anyways.. eu nu am votat, votul e in zadar oricum

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...