Jump to content
Adi

Loto 6/49: Fond de câştiguri de peste 2,2 milioane de euro

Recommended Posts

Imagine IPB

Pentru tragerea Loto 6/49 de duminică, 16.05.2010, Loteria Română estimează un fond de câştiguri, la categoria I, în valoare de peste 2,2 milioane euro. Tot azi, vor avea loc şi tragerile Joker şi Loto 5/40. Din această lună, cei care îşi încearcă norocul pot câştiga şi cu trei numere. Sumele mai mici de 600 de lei vor putea fi ridicate de la orice agenţie loto, indiferent de locul unde a fost jucat biletul câştigător. Marele premiu la categoria întâi nu a mai fost câştigat de aproape două luni.

Reportul la categoria I pentru jocul Noroc este de 1.258.217,92 lei, la categoria a II-a reportul este de 51.218,34 lei, la categoria N+3 reportul este de 456.636,06 lei, iar la categoria N-3 se inregistreaza un report in valoare de 229.419,11 lei.

Tragerile Loto 6/49 şi Noroc vor avea loc începând cu ora 19:35.

Antena3.ro

You feel lucky?

Link to comment
Guest SherkaN

Am bagat numere,sper sa castig :D.

Sigur o sa castigi :))

N-am jucat in viata mea la loto .. nici nu cred ca am s-o fac vreodata , mi se pare magarie :P

Link to comment

Din 2,2 mil mai ramai....

2,2 - (2,2*19%+2,2*5%)

Acuma depinde daca-i ia 19% sau 25% + ca 5% ( taxa pentru persoanele care sunt prea bogate sa dea 5% din avere statului ca boii au cheltuit )

Pe timp de criza astia de la Loto 6/49 castiga la greu , toata lumea cumpara bilete.... si nu vezi o data la 6 luni sau un an mai castiga cineva.

Link to comment

Tine de noroc dar si multa matematica daca vrei sa joci strategic si esti inrait

Saptamana asta n-am bagat da cred ca o sa bag asta care vine.

4.5lei cat e o varianta oi gasi eu :D

Tine de noroc dar si multa matematica daca vrei sa joci strategic si esti inrait

Saptamana asta n-am bagat da cred ca o sa bag asta care vine.

4.5lei cat e o varianta oi gasi eu :D

Link to comment
Guest MaGic_MaStEr

Sigur o sa castigi :))

Acuma si tu,de unde stii?:) am un prieten care o castigat la lotto acum vreo 2 ani,cine stie,doamne ajuta :D

Link to comment
Guest cehyfangerrard

Ce-ai ma,iti bati joc ?:))

Nu ma... dar atunci cand s-a bagat iar chestia asta, sa poti castiga cu 3 numere , aia care au luat cu 3 numere au avut de ales intre 4.5 si un bilet nou :))

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...