Jump to content
revan

Ce animal de casa aveti ?

Recommended Posts

Urata pisica X_ecutioner

Eu am avut asa....pesti (3 acvarii uriase ....in total 200 de pesti...o murit toti cat am fost la mare...o avut varme-o grija sa le dea mancare angry7.gif ), dupa asta un catzel....pe care l-am pierdut pe afara...un arici ....care putzea ingrozitor si l-am dus in pod...si o cazut de acolo....dupa asta 2 hamsteri....care s-o facut 8...dupa care o multime...ca nu stiam cati mai am ca erau multi tare...si i-am scapat prin casa...si o facut maicamea urat si i-am dat pe toti cu tot cu acvariile in care erau smile.gif)...acu nu mai am nik...adik....doar pe fratemeo 24.gif ....ca nu ma mai lasa maicamea cu altceva biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

eu o am pe nevastamea ... mie de ajuns ... 24.gif

Glumeam

Am o pisica pe nume Rashella care e din specia Abisiniana , cea mai rara specie care a aparut in Egipt pentru prima fiind zeitati . As avea o poza insa nu am timp acuma sa o pun pe net insa poate mai tarziu o pun

Link to comment
Share on other sites

si eu am unda ca al tau dar ii mai prost ... numele lifetaker ... si ala posteaza pe forum ... numa ala postezaz aiurea wink.gif

Hmm ce tampit si-ar pune nume la papagal lifetaker? Riddick mai merge dar lifetaker?

Doar un tampI% ca tine ... cred ca joci Mu sau CS...

Daca ma insel ma retrag 2 zile de pe forum

A si esti si manelist!!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...