Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Legendary_11

Afk legal sau nu?

Recommended Posts

Afk-ul nu este indicat in acest joc.

Se pedepseste pe anumite harti gen, Arena, Kalima 1-7, Kanturu 1-3, Icarus, Crywolf, la 2 abateri afk suspendul este de 4 zile.

Un clicker care sa atace fara sa tii tu neaparat mana pe mouse este permis dar in schimb clicker-ul care te muta pe spot (schimba coordonatele) se pedepseste cu 40 de zile.

Link to comment
Share on other sites

ultimul search pe google pentru clicker=1 trojan in pc...si de atunci nam mai incercat sa caut...si daka am gasit sincer sunt vazrza clickerele si greu de folosit.mai incerc acum sa caut oricum ms ca ai clarificat situatia :D

Link to comment
Share on other sites

da

poti sa lasi si acolo afk daca vrei dar daca te prinde iei suspend :)) indicat e sa nu lasi afk pe hartile alea

ehh inveti tu pe parcus

app de clicker baga scobitoarea in mouse :)) asa am inceput toti cred :P

Link to comment
Share on other sites

afk-ul este un moft care a fost introdus in regulament din cauza ca vezi doamne cineva cu mai multa "influenta" nu avea loc pe server din cauza maniacilor care tin pc-urile aprinse non stop, conectati pe mu si bineinteles afk pe spoturi. este o prostie, insa se pedepseste cu suspend. daca nu gasesti clicker, cauta o scobitoare sau o banda adeziva.

Link to comment
Share on other sites

Da eu nu inteleg o chestie , eu pun clikeru sa strang de pe jos, si sunt si eu on la pc, daca vine adminu si imi arunca un sign sau bok, si eu dintr-o data merg pe el sa il iau pt k na clikeru aia face, cu toate ca eu sunt on si ii raspund la intrebari, tot mai iau ss?

Link to comment
Share on other sites

' date='May 14 2010, 20:00' post='5078014']

Da eu nu inteleg o chestie , eu pun clikeru sa strang de pe jos, si sunt si eu on la pc, daca vine adminu si imi arunca un sign sau bok, si eu dintr-o data merg pe el sa il iau pt k na clikeru aia face, cu toate ca eu sunt on si ii raspund la intrebari, tot mai iau ss?

dap

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...