Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

jarcuba

tark bk

Recommended Posts

mi se pare o prostie sa intre elfe in tarku de bk si sa dea cu arrow . pai 1- da in toti monstri

2 - dc mai e tark de bk dak vin si elfi

ala a fost facut deoarce caracterul bk creste cel mai greu neavand raza de actiune prea mare.

acuma sa nu se supere elfele insa asa e ...........

Link to comment
Share on other sites

Guest Rudy

Tarcul mentionat a fost facut de catre Marius, un admin de pe 97d, pe prima baza de date mai exact, la sugestia mea in acel timp. Sugestie adusa deoarece atunci vedeai peste tot numai sm/mg cu es. Acel tarc era singurul unde ks era admis dar greu sa ti piept la sm/mg ce prinsesere deja un start de cateva rr in fata oricarui bk, iar cum ai spus si tu bk creste intradevar greu, astfel am propus sa fie un loc numai pentru ei. Ulterior tarcul a fost modificat in asa fel incat sa intre si MG pe str si elfii. Eu unu nu am avut nici o problema atunci cu aceasta modificare si nu am nici acum, pe langa faptul ca pana recent elfu nici nu avea infinity arrow.

Dar tu prin sugestia ta te legi mai mult de un nume legat de acel tarc decat de un motiv practic. Nu as vrea sa te vad ce te faci daca ar scrie in loc de "Tarc BK.MG(str)ELF,DL,, sa apara "Tarc BK,MG(ene sau str) ELF,DL,SM....

Link to comment
Share on other sites

elfele daca nu au party nu au unde sa creasca, lafel si cu bk, eu cred ca e bine cu elfi in tarcu de bk:D :tiphat:

elfele primesc pt peste tot.. dar un bk ? are si raza mica.

asa un elf ful nu ar trb sa caute pt ca sta in tark bk si trage si ia tot .

rudy in momentul cand ati facut tarku va ti gandit exact la acelasi lucru.

stiu cum era pe 97 si era chiar f bine

ar trb sa aibe loc acolo persoanele cu range mic.!

dak isi baga unu un cliker dela "bestial" pe elf e ca si cum ar da cu es un sm si un mg

am si eu elf. asa ca elfi sa nu luati in nume de rau

insa cam asa e..

Link to comment
Share on other sites

elfele primesc pt peste tot.. dar un bk ? are si raza mica.

asa un elf ful nu ar trb sa caute pt ca sta in tark bk si trage si ia tot .

rudy in momentul cand ati facut tarku va ti gandit exact la acelasi lucru.

stiu cum era pe 97 si era chiar f bine

ar trb sa aibe loc acolo persoanele cu range mic.!

dak isi baga unu un cliker dela "bestial" pe elf e ca si cum ar da cu es un sm si un mg

am si eu elf. asa ca elfi sa nu luati in nume de rau

insa cam asa e..

mei u ai o problema cu elfele...ma bagi la idei:))

uite eu bantui prin arena mai seara de seara si pot spune ca tarcul mare de bk e mai mereu gol..maxim 3 4 jucatori

asta 1 la mana

2 la mana

toate charurile primesc pt in egala masura..daca vrei pp ai nevoie de elf dar si de bk...

3 la mana

ai rage care are range acceptabil

ai ts care are un range bunicel iar daca te pui in anumite puncte in tarc omori destul de bine chiar si cu o elfa la ks

daca spuneai elfele creaza lag cu triple ...iti mai dadeam dreptate

dar ca o elfa iti face ks..si u nu prinzi nimik...

inseamna ca u ataci cu click stanga no offense..

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

dap un elf nu poa sa faca ks la un bk de aceleasi rr-uri si plus deasta 90% din elfe sunt pe ene nu pe agi

Link to comment
Share on other sites

dap un elf nu poa sa faca ks la un bk de aceleasi rr-uri si plus deasta 90% din elfe sunt pe ene nu pe agi

tinere domn ./ dak dak u ai 6 rr si elfa are 60 u crezi ca prinzi cv? poate prinzi cam 5 k. mai putin ca in tarkan..

in fine n ati inteles ideea mea . si nu e bine ca , credeti ca bk creste la fel ca celellate. sm mg poti lasa afk e voie oriunde. elf primeste pt de la oricine. dlul ai si dmg mare si range. bk la 1 rr ce poate face?

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

la cati elfi full stau in tarcu de bk sigur nu ai loc de ei , hai ma fi serios

Link to comment
Share on other sites

la cati elfi full stau in tarcu de bk sigur nu ai loc de ei , hai ma fi serios

eu iti zic d emine. eu am 5 rr da ? da k vine 3 elf cu 15 rr 20 numai iau nimik...

asta iti spun ca am patito ..

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

mi se pare o prostie sa intre elfe in tarku de bk si sa dea cu arrow . pai 1- da in toti monstri

2 - dc mai e tark de bk dak vin si elfi

ala a fost facut deoarce caracterul bk creste cel mai greu neavand raza de actiune prea mare.

acuma sa nu se supere elfele insa asa e ...........

numai ideei minunate iti vin in minte :-j

eu ziceam sa se faca un tark de bk numai pt tn :))

Link to comment
Share on other sites

mi se pare o prostie sa intre elfe in tarku de bk si sa dea cu arrow . pai 1- da in toti monstri

2 - dc mai e tark de bk dak vin si elfi

ala a fost facut deoarce caracterul bk creste cel mai greu neavand raza de actiune prea mare.

acuma sa nu se supere elfele insa asa e ...........

Da si tu mai multe rr-uri si atunci nu ai sa mai ai probleme

Link to comment
Share on other sites

' date='May 14 2010, 12:21' post='5076713']

Eu as propune in locu tau cine prinde tarcu de bk gol, si face print cu el , sa fie tarcu lui sa numai lase pe nimeni sa intre.Ce visati noaptea va apucati si scrieti aici ....

doamne cat ati deviat de la subiect... ma baieti n despre asta era vorba. ati postat ca sa aflasi in treaba..

cel care zise cu " motiv sa stai on " l " da mai mullte rr si numai ai probleme " nu are legatura. ca eu nu ma intrec care face mai multe rr uri... e vorba de acuma in prezent pana " dai mai multe rr uri " .

sincer eu oricum nu cresc in tark doar ieri am dat dar asa aiurea. insa e vorba pt server... dha..!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

doamne cat ati deviat de la subiect... ma baieti n despre asta era vorba. ati postat ca sa aflasi in treaba..

cel care zise cu " motiv sa stai on " l " da mai mullte rr si numai ai probleme " nu are legatura. ca eu nu ma intrec care face mai multe rr uri... e vorba de acuma in prezent pana " dai mai multe rr uri " .

sincer eu oricum nu cresc in tark doar ieri am dat dar asa aiurea. insa e vorba pt server... dha..!!!

ma omule nu are nimeni nimik cu tn

dar ai niste idei stupide ca sa zic asa nu vreau sa te jicnesc

dar intai gandeste cand vrei sa dai o sugestie :)

Link to comment
Share on other sites

ma omule nu are nimeni nimik cu tn

dar ai niste idei stupide ca sa zic asa nu vreau sa te jicnesc

dar intai gandeste cand vrei sa dai o sugestie :)

hai sa iti zic o chestie omule .. " tark de bk e facut normal pt range mic" elfu trage dintr o parte in alta..

hai sa avem voie si cu sm si mg cu es-ul........... ca ce conteaza . dak "ai multe rr uri " dak esti bk mare iei tu tot.. ... dak sunt multi bk mari ce mai conteaza aia mici . pfff!!!!!!!!!!!

asa este. aveti dreptate dreptete.. eu spun numai "aberati" .

inchei subiectul ca nu intelegeti ce vruiam eu defapt...!!! eu nu folosesc tark de bk!!! e vorba de bk mic care vor sa creasca acolo!!! nu are rost sa mai zic cv ca n intelegeti !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...