Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

23cu24

am si eu o mica sugestie...

Recommended Posts

Nu ar fi mult mai interesant ca , toti playarii...sa stea in lorencia afk cu shop deschis si nu in noria??:| se face un lag incredibil acolo...si nici nu ai loc sa circuli..la orele de varf :) [ cam

atat :)) ] :banghead::banghead::banghead::banghead:

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

"la orele de varf" =)) te crezi la metrou ? =))

:cool2:

Link to comment
Share on other sites

"la orele de varf" =)) te crezi la metrou ? =))

daca prin chestia asta ai vrut sa ma jignesti....nai reusit...imi pare rau... si nu ma cred la metrou...pentru ca in orashul meu nu este asa ceva....avem 1 singur tranvai...si ala are scop istoric....iar oamenii se deplaseaza cu autobuzul ca si mijloc de transpor in comun...sau cu masina personala......iar prin ora de varf nu se intelege doar un moment in care se deplaseaza o gloata de oameni intru`n maxy taxy.........dar daca ai zis de metrou probabil atat ai gandit.....si daca ai citit tot ce am scris eu aici ma bucur ca tziai petrecut 5 min din viatza ta citind o aberatzie total aiurea

Link to comment
Share on other sites

Da dar daca adminul ar da d/c tuturor (si cu si fara shop) celor afk din safe zone, mai putin pe harta X unde ii va lasa numai pe aia cu shop?

De ex: In safezone Lorencia toti cei care au shop nu iau d/c (si evident au la shop ceva consistent, asta ca sa nu stea toti afk acolo cu nimic bun de vanzare, doar de dragul de a sta)

Link to comment
Share on other sites

Guest Jedi

pai de ai avea fenrir la store cu 99mil zen, l-as cumpara eu =) doar de n-ai avea store closed.

Link to comment
Share on other sites

Da dar daca adminul ar da d/c tuturor (si cu si fara shop) celor afk din safe zone, mai putin pe harta X unde ii va lasa numai pe aia cu shop?

De ex: In safezone Lorencia toti cei care au shop nu iau d/c (si evident au la shop ceva consistent, asta ca sa nu stea toti afk acolo cu nimic bun de vanzare, doar de dragul de a sta)

Buna idee,ar trebui bagat la informati si avizati playeri ca se muta in lorencia. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Da dar daca adminul ar da d/c tuturor (si cu si fara shop) celor afk din safe zone, mai putin pe harta X unde ii va lasa numai pe aia cu shop?

De ex: In safezone Lorencia toti cei care au shop nu iau d/c (si evident au la shop ceva consistent, asta ca sa nu stea toti afk acolo cu nimic bun de vanzare, doar de dragul de a sta)

si asta ar fi o varianta destul de buna ....

Link to comment
Share on other sites

mda ideea ar fi destul de buna,intradevar este un lag imens in noria...si culmea lorencia este super goala si safe zone este idealk pt vanzari de genul,ar trebui aprobata sugestia aceasta,dar care o sa vina sa de`a d/c la o astfel de cerere ca eu cred ca nu se va obosii nmn cand vede un global de genul "un domn admin noria la d.c`uri sunt multi playeri afk cu "magazin"

Link to comment
Share on other sites

Pe fostele db-uri,cei cu trade/buy/sell intepeneau in lorencia fara sa le ceara nimeni asta.Acolo era ''piata''.Cred ca lorencia e mai ok din 2 motive: safe zone mai spatios si lipsa goblinului.Curios cum pe db asta s-au invatat toti sa stea noria.O fi dat unul tonu` si restu` hai dupa el! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Me,Myself and I

intr-adevar nu poti interzice unui player sa nu tzina shop inntr-un anumit oras...dar totusi dak voi adminii ati incerca sa ii mutati ...nu cred ca strica sa incercati...faceti un anunt pe forum care sa il vada toata lumea..si apoi vedem ce o sa se intample

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...