Jump to content
Coolio

Pt toti cei din clasele 5-8

Recommended Posts

Pai dupa gramatica ta.. intr-adevar ai beliT-O...

Si mai bine tI-AS da foc tie wink.gif

Vai de capul tau

24.gif

PS: Hai ca glumeam am luat si eu postul intr-un mod ironic biggrin.gif

No offence wink.gif

Hai mah nu fii asha de rau cu baiatu... biggrin.gif

Eu acum trec pe a 8-a. sad.gif. Ma ashteapta examenul de capac sad.gif sau testarile nationale cum li se zic acuma

Link to comment
Share on other sites

hehe...doar ce am dat examenu` shi am trecut cu bine biggrin.gif .acum pot sa rad de ceilaltzi de kre au trecut a 8`a shi tre sa dea capacitatea.

Jayzzz daca vrei sa`tzi fie ushor invatza tot anu` nu la sfrshit k mine....3 noptzi n`am dormit sa invatz nenorocitu de Baltag shi anu asta a fost O Scrisoare Pierduta.. blink.gif ...anyway success biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

hehe...doar ce am dat examenu` shi am trecut cu bine biggrin.gif .acum pot sa rad de ceilaltzi de kre au trecut a 8`a shi tre sa dea capacitatea.

Jayzzz daca vrei sa`tzi fie ushor invatza tot anu` nu la sfrshit k mine....3 noptzi n`am dormit sa invatz nenorocitu de Baltag shi anu asta a fost O Scrisoare Pierduta.. blink.gif ...anyway success biggrin.gif

Hehe, si yo am facut la fel. Tot anu prin cluburi si-n ultimele nopti da-i tata tare k maine ai capacitate biggrin.gif (pana la urma am trecut cu bine).

Sfat pt ce-i care o sa de capacitatea:Bagati fratilor tot anu ,dupa aia trai si viata cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Hai mah nu fii asha de rau cu baiatu... biggrin.gif

Eu acum trec pe a 8-a. sad.gif. Ma ashteapta examenul de capac sad.gif sau testarile nationale cum li se zic acuma

tot ce pot sa te sfatuiesc e sa inveti pe rupte ca dk intrii unde vrei ai toata vara la dispozitite sa faci ce vrei, asa ca nu te distra prea mult in timpul scolii biggrin.gif sper ca-ti va fi de folos, la ce sc esti ?

Link to comment
Share on other sites

tot ce pot sa te sfatuiesc e sa inveti pe rupte ca dk intrii unde vrei ai toata vara la dispozitite sa faci ce vrei, asa ca nu te distra prea mult in timpul scolii biggrin.gif sper ca-ti va fi de folos, la ce sc esti ?

Esthi din Oradea biggrin.gif ?

Scoala: Dimitrie Cantemir.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...