Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest djavioane

Despre un simplu cliker

Recommended Posts

Guest djavioane

:-j bina ziua ...chiar e interesanta asta cu clikerul ..imi permit sa scriu deoarece cred ca mai e cineva interesat de cliker.....va spun ceva, ceva din ce am scris eu ptr pici sa poata sa creasaca si ei .....clikerul e bun daca cineva vrea sa lasa autoparty se poate, cu D deschis , cu party bifat, cu minutza in fatza lui si cu un cliker Dizzy,care da mereu click dreapta ,mai trebe lasat si cu /re off. si asta e ..da ce ne facem daca cineva ne omoara ? se inchide D ... ar trebui sa nu se mai inchida ,,,da ce ne facem daca party master ia disconect ..ar trebui sa devina party master urmatorul sau cel mai mare care da ..da ce ne facem daca cineva e afk si e party master ..ar trebui sa programeze cineva sa se poata da party master la alcineva din mers fara sa se mai desfaca party ..da ce bine ar fi daca as putea sa imi opresc acumularea de exp sa dau la pici , cum si cit vreau ... , sa dea mana , sa ii asez cum vreau io ... alea alea ,sa pot sa ii fac sa dea si ei daca vreau , .....sa ma pot juca cu 10 o data si ei sa fie afk ..atunci sa vezi batai ca in filme ..1 singur conduce o armata si toata lumea sta si se uita ..::)) da ce bine ar fii ca in loc sa se deschida C si V sa se dea arma jos si in patratelul de la arma stinga sus , sa se puna minuta cu click stanga de data , asta ca sa dea ok la party ( la luat de data asta ).. sa se poata lasa optiunea pentru guilda ,pentru numele caracterului ...pentru cine da partyy, si cine vrea pici ,,sa se poata lasa optiunea .. de autoparti automat (OK la cine ioti da party) cui si care vrea la party . sa ii vezi pe pici aliniati pe bordura in arena ... ( borduristi) asteptind sa liii se dea si lor party si ei sa fie afk ... :kar: CE MA CONTRAZICE CINEVA ??? apropo ..sam@WebZen.co.Au mi-a raaspuns .. s-ar putea sa realizez acest fel de joc ..da io ii dau party si ii dau puncte si mai incolo la 2-3 rr sa imi dea punctele inapoi ..ce bine ar fii ...sau sa pot face trade cu puncte ..ce bine ar fi DACA IN GUILDA SA SE POATA DISTRIBUII puncte exact ca in party,...si GM sa dea cui vrea .. ce bine ar fii ca ttoate caracterele sa dea LA LIBER MANA SI CRITICAL SI SWELL ..FARA PARTY ce bine ar fi daca .. o elfa ar putea sa dea mana la monstrii si in loc sa ii omori dind o data ii omorii dind de 3-4 ori si in loc de 2-3k sa iei 10-12k..ce bine ar fi daca un bk ar da din picior si in functie de timp sau de forta Swelului sa rasara monstrii din ce in ce mai repede... pina inebunesc astia ..ce bine ar fi sa..poti merge prin bc de la 1 la 7 , cine a luat sabia sa ii bage (daca vor) automat si pe el si pe cei din party in urmatorul bc si sa stea acolo de nebuni pina dau rr .. mai e un drum in bc in stinga jos, nici acum nu imi vine sa cred(dupa 5 ani) ca ala nu duce nicaieri ,ce bine ar fi sa mai fie o harta si acolo,, exilul unde e ???..ce bine ar fii daca as putea sa merg din kalima in kalima , si in sus si in jos, cu tot cu party ... ce bine ar fi sa pot sa fac din 2 armuri ne exc cu 1 optiune sa le bag la masina sa iasa o armura cu 2 optiuni si apoi sa o fac exc si apoii sa o fac de cit vreau io + 20 + 30.. ce bine ar fii daca ar avea cap, cine stie sa programeze ..ce bine ar fi DACA NU AR COSTA 12 MILIOANE CURSURILE DE PROGRAMATOR LA CARE M-AM INSCRIS ACUM...,, ETC ETC ETC .. ce bine ar fi sa anuntati NASA ca invat sa programezz si io sint pericol si public si ptr mine ( de dimineatza m-am trezit pe jos ,cred ca m-am aruncat din pat singur :crazy: )..ce bine ar fi sa ma contactati sa facem jocul asta de mu care zic io ,, da la cit stiti voi sa programati... mai repede invat io .. 021 3408963...0771 749 739 0721 393 123..,... si toate astea afk sa fie la modul PvP si toate sa fie nominale ... :box: saa vedem care mai sta afk... :tiphat: Respect(cel ce gindeste,va spun doar cev a ceva din gingirea afk , asta e doar o pagina cred sau mai putin).. :tiphat: Respect

Link to comment
Share on other sites

Guest djavioane

cit despre cliker efectiv.. se ia un tanculet de 1o lei.. se baga o tija cu 2 suruburi deasupra tastaturii..pe tija se pun mai multe lingurite de cafea ( in dreptul la fiecare tasta ) toate prinse cu arcuri de pix de 0,5 bani in pozitia deeschis sau inchis ,cum vreti , se inlocuiesc bateriile cu un incarcator de telefon( masinutza de pici trrebe sa mearga incet incet) se fac niste cerculete din capace de borcan de plastic ( cu fanta crestata de apucat) pe alata tija alaturata , primei , se baga in holsuruburri in tastatura si se potrivesc cerculetele cu cu linguritele si se da drumul la masina ..o sa inchida sau o sa deschida ce taste vreti si cind si cum .. oo zi buna ..o sa fac io o masina si o sa ma apuc sa vind .. is primul programator mecanic de calculatoare din Lume ::)).. asta sa ma mai enervere desteptii de pe forum care dau raspunsuri aiurea

Link to comment
Share on other sites

cit despre cliker efectiv.. se ia un tanculet de 1o lei.. se baga o tija cu 2 suruburi deasupra tastaturii..pe tija se pun mai multe lingurite de cafea ( in dreptul la fiecare tasta ) toate prinse cu arcuri de pix de 0,5 bani in pozitia deeschis sau inchis ,cum vreti , se inlocuiesc bateriile cu un incarcator de telefon( masinutza de pici trrebe sa mearga incet incet) se fac niste cerculete din capace de borcan de plastic ( cu fanta crestata de apucat) pe alata tija alaturata , primei , se baga in holsuruburri in tastatura si se potrivesc cerculetele cu cu linguritele si se da drumul la masina ..o sa inchida sau o sa deschida ce taste vreti si cind si cum .. oo zi buna ..o sa fac io o masina si o sa ma apuc sa vind .. is primul programator mecanic de calculatoare din Lume ::)).. asta sa ma mai enervere desteptii de pe forum care dau raspunsuri aiurea

:rofl1:

Link to comment
Share on other sites

cit despre cliker efectiv.. se ia un tanculet de 1o lei.. se baga o tija cu 2 suruburi deasupra tastaturii..pe tija se pun mai multe lingurite de cafea ( in dreptul la fiecare tasta ) toate prinse cu arcuri de pix de 0,5 bani in pozitia deeschis sau inchis ,cum vreti , se inlocuiesc bateriile cu un incarcator de telefon( masinutza de pici trrebe sa mearga incet incet) se fac niste cerculete din capace de borcan de plastic ( cu fanta crestata de apucat) pe alata tija alaturata , primei , se baga in holsuruburri in tastatura si se potrivesc cerculetele cu cu linguritele si se da drumul la masina ..o sa inchida sau o sa deschida ce taste vreti si cind si cum .. oo zi buna ..o sa fac io o masina si o sa ma apuc sa vind .. is primul programator mecanic de calculatoare din Lume ::)).. asta sa ma mai enervere desteptii de pe forum care dau raspunsuri aiurea

Sau mai bine http://www.youtube.com/watch?v=Pt1v2j3LZ88. =))

Link to comment
Share on other sites

Guest djavioane

Pls ..cei interesati ..uitati-va si la razii safe zone am mai scris si ceva acolo..la articolul de mai sus....Respect

Link to comment
Share on other sites

Guest djavioane

Reeeeeeeeeeeeeeeeeeeee woodoo17 ela din poza cine e?? adica de unde ai poza cu mine 0-o ..?? bft la lvl am 399 si 1 rr si iau 2-3 k ..bft L lvl

Link to comment
Share on other sites

tu mergi la scoala ?

Din cate stiu eu, omul si-a terminat scoala de mult, are ceva ani in spate. Pacat ca nu vedeti sarcasmul ce vi-l ofera si-l muscati chiar unii dintre voi. Like an old saying: Nu judeca o carte dupa coperta.

Cel mai mult imi place de astia cu "dute la scoala", dar el saracu habar n-are ca acel dute are in componenta sa si o cratima. Ma rog, keep it up linkmania. \m/

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...