Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest xplord

Inventory Drop? Problema mare...

Recommended Posts

Guest xplord

Tocmai ce am fost omorat pe DL la iesire din Noria de White Wizard, si mi-a picat stacku de aproape 100 de Sign din inventory...fara sa fiu phono sau altele... simplu mi-a picat, si pana sa ajung la ele disparuse... si dispar prea repede.......

Data viitoare la ce sa ma astept, sa imi pice arma+13 de pe mine, sau stacku de blessuri????

Asta e o problema mare cu dropu, ce ar trebui rezolvata parerea mea, pt ca nu ma mai simt in siguranta sa am iteme pe mine sau in inventory...

Cu stima, xplor...

Link to comment
Share on other sites

Guest xplord

si pana atunci sa ma astept sa imi pierd tot setu, arma si capa??.... si ce mai am prin invetory, trebe sa vad....:|

Pai cred ca daca o sa merg arena, acolo cum ma omoara toti, cred ca imi pica si paru' de pe mine...:|

Link to comment
Share on other sites

Guest xplord

Pica si jewels :). Am pierdut vreo 3 bless in tarc gigas.

:| Ciudat si nasol in acelasi timp... din moment ce poate pica jwl e clar ca poate pica si iteme care nu se pot dropa pe jos... deci de 2 ori, ar trebui sa fim atenti ce avem in inventory inainte sa plecam la lvling sau invazii...

Vine, te omoara cineva, si iti pica BOK-urile pe jos, faci drop event in timp ce mori :))) Asta ar fi tare...

Totusi, ar fi fost mult mai bine daca aceasta chestie ar fi ...reparata??...hmm... oare...

Link to comment
Share on other sites

La pvp eu nu stiu sa cada. Doar daca te omoara mobii cand esti mic. Oricum, itemele pe care in mod normal nu le poti arunca nu pica usor de pe tine decat dupa ce mori de foarte multe ori si nu mai ai pic de zen.

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

incearca sa ai rena la tine , eu am incercat cand eram mic si nu mai imi picau

Link to comment
Share on other sites

Guest xplord

in momentul in care mi-a picat stacku de sign, aveam in jur de 10mil zen la mine:|... Deci faza cu zenii nu stiu cat de mult ii valabila...Cea cu rena n-am incercat-o...

in momentul in care mi-a picat stacku de sign, aveam in jur de 10mil zen la mine:|... Deci faza cu zenii nu stiu cat de mult ii valabila...Cea cu rena n-am incercat-o...

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

in momentul in care mi-a picat stacku de sign, aveam in jur de 10mil zen la mine:|... Deci faza cu zenii nu stiu cat de mult ii valabila...Cea cu rena n-am incercat-o...

in momentul in care mi-a picat stacku de sign, aveam in jur de 10mil zen la mine:|... Deci faza cu zenii nu stiu cat de mult ii valabila...Cea cu rena n-am incercat-o...

incearca cu rena

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...